شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک ضدانقلاب فراری خطاب به فائزه هاشمی:

پدر شما مسئول مستقیم جنایات ایران است!

danesheroz دی ۶, ۱۳۹۱ ۰

این ضد انقلاب فراری که در دهه ۶۰ یکی از اعضای اصلی گروهک منافقین بود و در جنایتها و ترورهای بسیاری علیه مردم ایران دست داشت در ادامه نامه اش انتقادات تندی را به فائزه هاشمی می کند  فائزه هاشمی دختر حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی که در فتنه صهیونیستی – آمریکایی سال ۸۸ بعنوان نقش [&hellip

این ضد انقلاب فراری که در دهه ۶۰ یکی از اعضای اصلی گروهک منافقین بود و در جنایتها و ترورهای بسیاری علیه مردم ایران دست داشت در ادامه نامه اش انتقادات تندی را به فائزه هاشمی می کند
 فائزه هاشمی دختر حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی که در فتنه صهیونیستی – آمریکایی سال ۸۸ بعنوان نقش اول زن در کف خیابانها ایفای نقش می کرد سوم دی ماه سال گذشته به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران محاکمه شد.

فائزه هاشمی

دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در جریان وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم با حضور در اغتشاشات خیابانی و مصاحبه با رسانه های ضدانقلاب بصورت علنی علیه انقلاب اسلامی شمشیر کشیده بود،  با اعلام جرم دادستانی تهران پرونده ای برای وی تشکیل شد و در حکمی که توسط قاضی صلواتی صادر و در دادگاه تجدید نظر نیز تایید گردید، به ۶ ماه حبس و ۵ سال محرومیت از عضویت و فعالیت در احزاب، گروه‌ها، انجمن‌ها، فضای مجازی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شد.

سرانجام دختر پر حاشیه رئیس دولت سازندگی در دوم مهر ماه امسال برای گذراندن دوره ۶ ماهه محکومیتش راهی اوین شد ، اما حضور وی در زندان به منزله پایان پذیرفتن جنجال سازیهای او نبود ، چرا که بعد از عیادت چندی پیش حجت الاسلام رفسنجانی از دخترش در اوین وی با انتشار نامه ای از شرایطش در زندان ابراز ناخرسندی کرد.

فائزه هاشمی با انتقاد از مدیریت و بروکراسی اداری حاکم بر اوین اعلام داشت: سه ماه ازدوران حبسم در زندان اوین می‌گذرد، بند زندانیان سیاسی زن را می‌بینم با سومدیریت‌ها، نا‌کار آمدی‌ها، کاغذ بازی‌ها، بی‌برنامگی‌ها، تصمیمات غیر کار‌شناسی و فی البداهه و… اداره می شود.

فائزه هاشمی

دختر رئیس مجمع که بعنوان یکی از حامیان دوچرخه سواری زنان در دهه هفتاد شناخته می شود در ادامه نامه ای که از درون زندان اوین نگاشته است اعلام می دارد: “شاید بد نباشد همه کسانی که آرمانی دارند! و هدفی و برای آن مبارزه می‌کنند! برای مدت کوتاهی هم که شده به زندان بیایند”.

اما بعد از پوشش پررنگ این نامه در سایت های ضدانقلاب ،ایرج مصداقی یکی از اعضای گروهک منافقین در نامه ای سرگشاده به نامه فائزه واکنش نشان داد و خطاب به وی گفت: خانم هاشمی! خسته و ناامید نشوید. ملامت ها و سرزنش ها شما را از راهی که انتخاب کرده اید باز ندارد. من شما را درک می‌کنم چرا که خودم سال های طولانی زندانی بوده‌ام و حرف یک زندانی را خوب می فهمم. برای همین لازم می دانم مواردی را با شما در میان بگذارم. چرا که در انتهای نامه تان به درستی تأکید کرده‌اید که قصد دارید «بعد از آزادی مصمم تر و محکم تر» به راهتان ادامه دهید. چه خوب که چنین تصمیمی گرفته اید. آرزو می کنم به آن جامه ی عمل بپوشانید. اما باید «راه» را از «چاه» بازجست.»

مصداقی که در دهه ۶۰ یکی از اعضای اصلی گروهک منافقین بود و در جنایتها و ترورهای بسیاری علیه مردم ایران دست داشت در ادامه نامه اش انتقادات تندی را به فائزه هاشمی می کند و اعلام می دارد: شما بایستی تصمیم‌تان را بگیرید نمی‌شود دنبه را با گرگ خورد و گریه را با چوپان کرد. پدر شما مسئول مستقیم جنایاتی است که در ۳۴ سال گذشته در این کشور اتفاق افتاده است. او هم مسئول همه‌ء نابسامانی‌ها و خرابی‌هاست.

با انتشار این نامه باید دید آیا دختر رئیس مجمع تشخیص چه واکنشی نشان از خود نشان خواهد داد، آیا بر بیراهه بودن مسیری که در حال طی کردن است پی خواهد برد و به صراط انقلاب اسلامی باز خواهد گشت؟ یا اینکه بر حضور در مسیر مدنظر اعضای گروهک منافقین و شبکه های ضد انقلاب همچنان اصرار می کند؟

و اگر بنا دارد مسیر فعلی را ادامه دهد با انتقاداتی که ضدانقلاب و منافقین به پدرش وارد کرده اند و او را مسئول جنایت های! اعلام شده در ایران می دانند چه خواهد کرد؟ و آیا ممکن است روزی فائزه هاشمی با سخنرانی و مصاحبه علیه پدرش او را هم همچون انقلاب اسلامی مورد هجمه قرار دهد؟

منبع: صراط
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۲
کد خبر : 1947
بازدیدها: 341

پاسخی بگذارید »