پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پخش زنده دیدار سایپا و پرسپولیس از سیمای البرز

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
پخش زنده دیدار سایپا و پرسپولیس از سیمای البرز

دانش روز: مدیرکل صدا و سیمای استان البرز از پخش دیدار سایپا و پرسپولیس از سیمای این استان به صورت زنده خبر داد

به گزارش دانش روز،  با موافقت شورای تامین شهر استان البرز،‌ دیدار تیم های فوتبال سایپا البرز و پرسپولیس در قالب هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

بعد از گذشت سیزده دوره از رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور و با رایزنی و پیگیری های باشگاه سایپا و موافقت نهایی شورای تامین شهر استان البرز، سرانجام سایپا موفق شد برای نخستین بار جواز میزبانی پیکارهای استقلال و پرسپولیس را در ورزشگاه انقلاب کرج به عنوان ورزشگاه خانگی خود کسب کند.

مدیر کل صدا و سیمای استان البرز اظهار کرد: حضور تیم های بزرگ و پرتماشاگر در کرج خواسته مردم استان البرز است و ما به عنوان بزرگترین رسانه این استان بازتاب کننده خواسته های مردم این استان هستیم.

حبیب الله مازندرانی، ادامه داد: صدا و سیمای استان البرز به عنوان یار دوازدهم تیم سایپا تلاش می کند ضمن اینکه مردم این استان را در جریان اتفاقات ورزشی باشگاه سایپا قرار دهد و آنها را تشویق به حضور در ورزشگاه انقلاب کرج کند،‌ با پخش مستقیم دیدارهای سایپا برای آن دسته از افرادی که امکان حضور در ورزشگاه انقلاب کرج را ندارند امکان همراهی با تیم بومی خود را فراهم کند.

این دیدار از هفته چهارم لیگ سیزدهم امروز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه انقلاب کرج انجام می‌شود.

منبع:پانا

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۶
کد خبر : 49164
بازدیدها: 300

پاسخی بگذارید »