شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز:

پایگاه‌های پزشکی البرز در ایام تعطیلات نیز آماده خدمات رسانی هستند

danesheroz اسفند ۲۸, ۱۳۹۱ ۰
پایگاه‌های پزشکی البرز در ایام تعطیلات نیز آماده خدمات رسانی هستند

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز از آمادگی پایگاه‌های پزشکی برای خدمات رسانی به مردم خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها در ایام تعطیلات نیز به مردم و مسافران خدمات رسانی می‌کنند

کوروش سلیمی  اظهار داشت: ارائه خدمات پزشکی به مردم هیچ گاه تعطیلی نمی‌پذیرد لذا با تمهیدات اندیشیده شده در ایام تعطیلات نیز این واحدها فعال بوده و به ارائه خدمات به مردم می‌پردازند.

وی ادامه داد: با توجه به این که استان البرز یکی از استان‌های مهم کشور محسوب می‌شود و هر ساله مسافران نوروزی بسیاری را در خود جای می‌دهد لذا می‌طلبد تا فعالیت این پایگاه‌ها بیشتر شده و اقدامات و امکانات لازم برای ارائه خدمات درمانی و پزشکی به مسافران اندیشیده شود.

این مسئول تأکید کرد: حضور پزشکان متخصص و ارائه انواع خدمات پزشکی در ایام عید از مهم‌ترین برنامه‌های ما است.

وی در ادامه سخنان خود به چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: با توجه به برگزاری آیین چهارشنبه آخر سال طرح‌های پیشگیرانه برای کاهش حوادث در البرز اجرایی شده است.

سلیمی با اشاره به این که هماهنگی لازم با دستگاه‌های خدمات رسان انجام شده است افزود: امیدواریم مردم و به ویژه نوجوانان آگاهانه آیین چهارشنبه آخر سال را برگزار کنند تا شاهد حوادث جبران ناپذیر نباشیم.

وی سازمان‌های مانند نیروی انتظامی، آتش‌نشانی، شهرداری‌ها و اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز را از جمله مراکزی نام برد که برای کاهش مصدومان احتمالی با مرکز فوریت‌های پزشکی همکاری خواهند کرد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی البرز در ادامه سخنان خود به تلفن ۱۱۵ اشاره کرد و اظهار داشت: شهروندان در صورت بروز هر نوع حادثه، ابتدا با حفظ خونسردی و آرامش مورد را به ۱۱۵ گزارش کنند تا به موقع خدمات دهی شود.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۰
کد خبر : 10073
بازدیدها: 282

پاسخی بگذارید »