جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پایان داوری آثار جشنواره «اردیبهشت شعر» البرز

28 danesheroz اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
پایان داوری آثار جشنواره «اردیبهشت شعر» البرز

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: مراحل داوری آثار ارائه شده به جشنواره «اردیبهشت شعر» البرز پایان یافته است

به گزارش دانش روز ، مجتبی ابراهیمی  اظهار داشت: در راستای حمایت از فرهنگ و هنر غنی کشورمان کارهای خوبی در استان البرز طی سال‌های اخیر انجام شده که یکی مهمترین برنامه‌های ما برگزاری جشنواره «اردیبهشت شعر» است.

وی تصریح کرد: این جشنواره سال گذشته برگزار و طی مراسمی ضمن ارائه هنر شاعران و هنرمندان شرکت کننده، از برگزیدگان تقدیر شد و خوشبختانه امسال نیز این جشنواره را با افزایش کمی و کیفی برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: مراحل اجرایی دومین جشنواره «اردیبهشت شعر» در استان البرز از اسفند ماه سال گذشته با فراخوان عمومی در چند بخش از جمله شعر کلاسیک، شعر نیمایی، شعر آیینی و بالاخره اشعار طنز آغاز و آثار در اختیار هیئت داوران قرار گرفته است.

*ارائه بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه جشنواره «اردیبهشت شعر» البرز

ابراهیمی ادامه داد: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی نیز از دومین دوره جشنواره صورت گرفت و بیش از یک هزار اثر از سوی هنرمندان جوان به دبیرخانه ارسال شده است.

وی بیان داشت: هیئت داوران پس از بررسی آثار ارائه شده ۱۶۲ اثر را انتخاب کردند که عبارت است از ۵۰ اثر در حوزه شعر کلاسیک، ۴۷ شعر نیمایی، ۳۵ شعر آئینی، ۱۵ شعر طنز و بالاخره ۱۵ جلد کتاب مرتبط با موضوعات جشنواره و در مراسم اختتامیه برخی از آثار برگزیده توسط هنرمندان قرائت و به آنها جوایزی نیز اهدا می‌شود.

ابراهیمی در پایان اعلام کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی اردیبهشت ماه به سر می‌بریم، تمام مقدمات برای برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره «اردیبهشت شعر» البرز در این ماه انجام شده و مراسم اختتامیه در روز سی‌ویکم اردیبهشت ماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می‌شود.

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۸
کد خبر : 18541
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »