دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پایان جلسه نوبت صبح مجلس/ادامه بررسی استیضاح وزیر کاردر جلسه بعداز ظهر

danesheroz بهمن ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

نمایندگان با ادامه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نوبت بعدازظهر موافقت کردند

“علی لاریجانی” رییس مجلس شورای اسلامی با توجه به پایان یافتن وقت نوبت صبح جلسه علنی امروز در رای گیری که برای ادامه جلسه علنی امروز در نوبت بعدازظهر انجام داد، اعلام کرد: جلسه بعدازظهر در ساعت ۱۴ تشکیل می شود.

در نوبت صبح بررسی طرح استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، طراحان استیضاح و خود وزیر به همراه دو تن از مخالفان طرح به بیان نظرات خود پرداختند.

طرح استیضاح “عبدالرضا شیخ الاسلامی”وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ۴ بهمن ماه با ۱۸ امضا در ۷ محور اعلام وصول شد.

طراحان استیضاح شیخ الاسلامی، بی توجهی به قانون و قانون ستیزی در نصب و عدم عزل آقای سعید مرتضوی از مسوولیت صندوق تأمین اجتماعی را مهم ترین دلیل استیضاح وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان کردند.

عبدالرضا شیخ الاسلامی در سال ۱۳۸۸ و توسط “محمود احمدی نژاد” رییس جمهوری به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت کار و امور اجتماعی به مجلس شورای اسلامی معرفی و در روز ۱۲ شهریور همان سال با کسب اکثریت آرا انتخاب شد.

پس از ادغام وزارت خانه های کار وامور اجتماعی و رفاه و تامین اجتماعی و تعاون، شیخ الاسلامی از سوی احمدی نژاد به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه معرفی شد و ۱۲ مرداد سال ۱۳۹۰ با ۲۰۴ رای موافق، ۳۱ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع وزیر تعاون، کار و رفاه شد.

شیخ الاسلامی در کارنامه خود ، دانشجوی نمونه کشوری در گروه فنی و مهندسی، بیش از ۱۵ سال سابقه تدریس در دانشگاه ،نگارش بیش از ۳۵ مقاله علمی و پژوهشی ،معاون عمرانی استانداری هرمزگان،استاندار هرمزگان، رییس دفتر رییس جمهور، رییس گروه مشاوران جوان رییس جمهور،دستیار ویژه رئیس جمهور در سازماندهی نیروی انسانی را دارد.

 

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۲
کد خبر : 5752
بازدیدها: 194

پاسخی بگذارید »