چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پایان تیرماه آخرین فرصت دانش آموزان جامانده از ثبت‌نام

danesheroz تیر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
پایان تیرماه آخرین فرصت دانش آموزان جامانده از ثبت‌نام

دانش روز : دبیر ستاد ثبت نام و مدیر کل ارزیابی و پاسخگویی به شکایات مردمی آموزش و پرورش اعلام کرد:

ثبت نام دانش آموزان میانه پایه و ورودی به پایه های جدید تحصیلی به اتمام رسیده است و دانش اموزان جا مانده از ثبت نام تنها تا پایان تیرماه برای ثبت نام فرصت دارند.
به گزارش بیست؛ قاسم مستقیم با بیان این مطلب گفت: تاریخ ثبت نام دانش آموزان تا ۱۵ تیرماه اعلام شده بود که ثبت نام دانش آموزان تا این تاریخ از سوی مدیران مدارس و یا والدین انجام شده است.
وی افزود: ثبت نام دانش آموزان جامانده که به صورت موردی به مدارس مراجعه می کنند تا پایان تیرماه در روزهای دوشنبه و چهارشنبه انجام می شود. ضمن آنکه ثبت نام دانش آموزان میانه پایه از سوی مدیران مدارس انجام می شود و دیگر نیازی نیست دانش آموز یا والدین برای ثبت نام به مدرسه مراجعه کنند.
دبیر ستاد ثبت نام آموزش و پرورش اعلام کرد: ابلاغ معلمان، ساماندهی نیروی انسانی و نقل و انتقال فرهنگیان نیز تا پایان تیرماه انجام می شود و کلاس بندی دانش اموزان نیز از سوی مدیر مدرسه انجام خواهد شد تا دیگر در اول مهرماه دانش آموز بدون دغدغه سال تحصیلی را آغاز کند.
وی درباره اینکه با توجه به تعطیلی زودتر از موعد مدارس، آیا سال تحصیلی زودتر از مهرماه آغاز می شود، توضیح داد: سال تحصیلی جدید نیز همانند سال های گذشته از اول مهر ماه آغاز شده و هیچ برنامه ریزی برای آغاز زودتر سال تحصیلی دانش آموزان انجام نشده است.
مستقیم با اشاره به اجرای طرح ۳.۳.۳.۳ گفت: ساماندهی نیروی انسانی و فضای آموزشی از برنامه ریزی های اصلی آموزش و پرورش است و به همین دلیل به تمامی مدارس برای سال تحصیلی جدید اجازه داده شده در صورت داشتن فضا و امکان، طرح ۳.۳.۳.۳  را اجرا کنند.
وی ادامه داد: ۹۰ درصد مدارس شهرهای مختلف کشور در نوبت صبح هستند و اگر شرایط لازم را داشته باشند، باید طرح  ۳.۳.۳.۳ را که در سند تحول بنیادین نیز به آن اشاره شده است، اجرا کنند.

منبع: مهرنیوز

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۱
کد خبر : 37159
بازدیدها: 361

پاسخی بگذارید »