شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پایانه آبزیان در استان البرز راه اندازی می شود

danesheroz2 تیر ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
پایانه آبزیان در استان البرز راه اندازی می شود

دانش روز:مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری البرز از راه اندازی پایانه آبزیان به عنوان محلی برای توزیع و عرضه مرغ و انواع محصولات شیلات در استان خبر داد

به گزارش دانش روز، حسین بغدادی با اعلام این خبر گفت: از آنجایی که محصولات شیلات و ماهی به عنوان یکی از گزینه های سلامت غذایی برای مردم محسوب می شود باید نیازهای بازار را به سمت مصرف این محصولات سوق داد.

وی با بیان اینکه استان البرز محل عرضه عمده محصولات از سراسر نقاط کشور است، افزود: لازم است محلی جهت توزیع برخی اقلام مصرفی مردم نظیر مرغ و آبزیان در استان اختصاص داده شود.

بغدادی گفت: در حال حاضر مراکزی در سطح استان وجود دارد که به صورت خاص عرضه محصولات شیلات را عهده دارند اما کافی نیست.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز ادامه داد: از این رو یکی از محورهای کارگروه اقتصادی استان به موضوع احداث پایانه آبزیان اختصاص پیدا کرد، در حال حاضر مکان یابی محل احداث پایانه در دستور کار کارگروه اقتصادی قرار دارد و طبق تصمیم گیری های صورت گرفته دو محل به صورت موقت و دائم به همین منظور در نقاطی که سهولت تردد جهت حمل و توزیع وجود دارد، در نظرگرفته شده است.

عرضه آبزیان در کنار طبخ محصولات شیلات در البرز

امیر یزدی رئیس کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان نیز  در ادامه پس از تأیید طرح راه اندازی پایانه آبزیان در استان اظهار داشت: با راه اندازی این پایانه می توان علاوه بر عرضه محصولات شیلات، مکان هایی را نیز به عنوان رستوران جهت طبخ این محصولات اختصاص داد و به نوعی نیازمندی های موجود را تأمین کرد.

وی افزود: دسترسی به راه های مواصلاتی استان و مکان یابی استقرار این پایانه مهمترین اولویت در احداث پایانه آبزیان در استان البرز است.
منبع: خبرگزاری مهر

پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۱
کد خبر : 36661
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »