شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پایگاه اجتماعی ما آسیب دیده است

danesheroz آذر ۲۸, ۱۳۹۱ ۰

رئیس دولت اصلاحات در جمع تعدادی از اصلاح‌طلبان نسبت به پایگاه اجتماعی این جریان اظهار نگرانی کرده است. سید محمد خاتمی اذعان کرده که وضع جامعه نسبت به گذشته خیلی فرق کرده و ما یک شناخت علمی دقیق از وضعیت اجتماعی خود نداریم. وی این اظهارات را در پاسخ به کسانی که از وی خواسته [&hellip

رئیس دولت اصلاحات در جمع تعدادی از اصلاح‌طلبان نسبت به پایگاه اجتماعی این جریان اظهار نگرانی کرده است.
محمد خاتمی سید محمد خاتمی اذعان کرده که وضع جامعه نسبت به گذشته خیلی فرق کرده و ما یک شناخت علمی دقیق از وضعیت اجتماعی خود نداریم. وی این اظهارات را در پاسخ به کسانی که از وی خواسته بودند کاندیدای انتخابات شود، عنوان کرده است.

خاتمی پیش از این گفته بود اگرتأیید شدم ۶ میلیون رأی بیشتر ندارم. وی گرچه درخواست دوستان خود را برای کاندیداتوری رد کرده اما در عین حال گفته با امثال عارف هم نمی‌توانیم پیروز شویم. از این رو مجمع روحانیون و بنیاد باران با تشکیل تیمی رایزنی با کاندیداهای مطرح اصلاح‌طلبان را در دستور کار قرار داد‌ه‌اند. این تیم پیشنهاد کرده کاندیداها بیایند و در یک چارچوب مشخص حرکت و سپس همکاری کنندکه روی یک فرد به وحدت برسیم. گفته می‌شود این پیشنهاد مورد پذیرش برخی از آنها قرار گرفته و برخی نیز با آن مخالفت کرده‌اند.

منبع: جوان آنلاین
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۶
کد خبر : 1292
بازدیدها: 288

پاسخی بگذارید »