پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پایان مسابقات قهرمانی چتربازان نیروهای مسلح کشور در البرز

danesheroz1 شهریور ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
پایان مسابقات قهرمانی چتربازان نیروهای مسلح کشور در البرز

دانش روز: مسابقات قهرمانی سقوط آزاد چتربازان برتر نیروهای مسلح کشور در رشته دقت روز پنجشنبه در شهرستان اشتهارد استان البرز پایان یافت.

به گزارش دانش روز، رئیس هیات ورزش های هوایی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات که در زمین پرش چتربازان تیپ ۶۵ نوهد در ۲۴ کیلومتری اشتهارد برگزار شد، شش تیم از نیروهای زمینی، دریایی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، نیرو انتظامی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت دفاع به مدت چهار روز با هم به رقابت پرداختند.
سرتیپ دوم سید کمال پیمبری افزود: در این رقابت ها هر تیم شامل پنج پرنده، یک مربی و یک سرمربی بود که از ارتفاع ۱۴ هزار پایی توسط بالگردها، توان خود در پرش سقوط آزاد را در رشته دقت به نمایش گذاشتند.
وی اضافه کرد: در نتیجه این رقابت ها تیم های شهید یونس حبیبی ، شهید محسن قره باغی و شهید علیرضا حسین خانی از ارتش جمهوری اسلامی ایران به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
رئیس هیات ورزش های هوایی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: همچنین در رقابت های انفرادی ابوالفضل قدیانی ، احمدرضا صفایی نژاد و وحید پروینی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
پیمبری افزود: تیم های برتر این مسابقات به مسابقات برون مرزی اعزام خواهند شد.

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۱
کد خبر : 59717
بازدیدها: 409

پاسخی بگذارید »