دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پاهای بازیگر محبوب ایرانی قطع خواهد شد

danesheroz1 دی ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
پاهای بازیگر محبوب ایرانی قطع خواهد شد

دانش روز: اوضاع جسمی وی در حال حاضر اصلاً خوب نیست. سال گذشته پزشکان به دلیل بیماری دیابت ناچار به قطع پای چپ او شدند اما متأسفانه بیماری دیابت وی کنترل نشد و امروز هم پای راست او را قطع می‌کنند

به گزارش دانش روز، حمید مهرآرا از بازیگران قدیمی تلویزیون که این روزها از شدت یافتن بیماری دیابت خود و قطع یکی از پاهایش رنج می‌برد، حالا به قطع پای دیگرش نیز تن داده است.

همسر این بازیگر  گفت: هشت سال است که حمید مهرآرا دچار بیماری است. او ابتدا دچار بیماری افسردگی شده بود و بعد از دو سال گرفتار دیابت شد.

 او افزود: اوضاع جسمی وی در حال حاضر اصلاً خوب نیست. سال گذشته پزشکان به دلیل بیماری دیابت ناچار به قطع پای چپ او شدند اما متأسفانه بیماری دیابت وی کنترل نشد و امروز هم پای راست او را قطع می‌کنند.

 

 

 

  او در خصوص اوضاع مالی و شرایط زندگی‌شان در طول سال‌های گذشته به بانی‌فیلم گفت: مگر می‌شود به مشکل مالی برنخورده باشیم؟ اما از آنجا که همسرم فرهنگی بوده تاکنون از منبع مالی فرهنگی‌ ایشان استفاده کرده‌ایم.

   همسر مهرآرا گفت: از وقتی که همسرم دچار بیماری شد، دیگر در کارهای هنری بازی نکرد و روحیه‌اش کاملاً آسیب دید. در این سال‌ها برخی از همکارانش به عیادتش می‌آمدند و روز گذشته نیز حسن فتحی به بیمارستان آمد و از همسرم عیادت کرد.

 حمید مهرآرا که هم‌اکنون ۷۰ سال سن دارد، در سریال‌های پرمخاطبی چون «آرایشگاه زیبا»، «امیرکبیر»، «پهلوانان نمی‌میرند» و «روزگار جوانی» بازی داشته است.

منبع: گفتگو نیوز

پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳
کد خبر : 84433
بازدیدها: 359

پاسخی بگذارید »