پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در دانشگاه شهید رجایی

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در دانشگاه شهید رجایی

دانش روز: مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی از روز یک‌شنبه ۳/۶/۹۲ لغایت روز چهار‌شنبه ۶/۶/۹۲ با حضور بیش از ۱۳۰۰ نفر داور استانی و دانش‌آموز راه یافته به این مرحله، از سراسر کشور در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار خواهد شد

 به گزارش دانش روز، مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی از روز یک‌شنبه ۳/۶/۹۲ لغایت روز چهار‌شنبه ۶/۶/۹۲ با حضور بیش از ۱۳۰۰ نفر داور استانی و دانش‌آموز راه یافته به این مرحله، از سراسر کشور در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار خواهد شد. این جشنواره با هدف ایجاد زمینه‌های لازم برای بروز، پرورش، رشد و شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌های جوانان، توسعه و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوریو حمایت و هدایت علمی دانش‌آموزان و دانشجویان پژوهشگر برگزار می‌شود.

 لازم به ذکر است؛ در مرحله کشوری حدود ۱۰۹۰ طرح در قالب ۱۶ گروه داوری تخصصی، توسط اعضای هیئت علمی و متخصصین مربوط با آن حوزه، مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. گروه‌های تخصصی مورد اشاره شامل: برق و الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک، مکاترونیک، فیزیک و نجوم، شیمی، عمران، ریاضی، علوم زیستی و پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، زبان و ادبیات فارسی، علوم اجتماعی، علوم انسانی فلسفه و ادیان، هنر و معماری، نانو تکنولوژی و سایر گروه‌های علمی هستند.

منبع:پانا

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۲
کد خبر : 54105
بازدیدها: 329

پاسخی بگذارید »