جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پاك‌ سازي شهر

پاکسازی بدنه شهر از تبلیغات انتخاباتی

danesheroz1 خرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
پاکسازی بدنه شهر از تبلیغات انتخاباتی

دانش روز: مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهر شهرداری کرج از تنظیف و پاک‌سازی شهر به محض پایان زمان رای گیری با به کارگیری یک هزار و ۲۰۰ نیروی خدماتی شهرداری خبر داد

علی خوشگرد ضمن تقدیر از حماسه سازان ایران کوچک برای حضور پر شمار و مشارکت گسترده خود در عرصه انتخابات، از بازگرداندن سیمای مقبول شهری در پی پایان ایام انتخابات خبر داد.
این مسئول با بیان اینکه خروج برخی نامزدها از قوانین تعیین شده تبلیغات شوراهای اسلامی شهر و ریاست جمهوری سبب درهم ریختگی و آشفتگی سیمای شهری ظرف یک هفته گذشته شد، گفت: بر این اساس عملیات پاک‌سازی و امحاء تبلیغات عرضه شده در سطح شهر از ساعت ۱۱ شب گذشته همزمان با پایان مهلت اخذ رای در شعب توسط نیروهای خدوم خدمات شهری کرج آغاز و تا ساعت ۶ صبح امروز طی هفت ساعت کار مداوم عملیاتی شد. وی جمع آوری، پاک‌سازی، شستشو، حمل و رفت و روب فضای شهر را از جمله عملیاتی عنوان کرد که توسط یک هزار و ۲۰۰ نیروی کارگر شهرداری کرج از شب گذشته به منظور بازگردان فضای شهر به حالت عادی صورت گرفته است. مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهر شهرداری کرج وضعیت شهر را با توجه به اقدامات انجام شده در طول شب گذشته عادی توصیف کرد و ادامه داد: عملیات پاک‌سازی کامل همچنان در مناطق مختلف شهرداری کرج در حال انجام است. وی اعزام چهار اکیپ از هر منطقه برای اجرای عملیات پاک‌سازی کامل را یادآور شد و اظهار داشت: انجام عملیات فوق تا پاک‌سازی کامل چهره شهر از آلودگی های بصری به جا مانده از تبلیغات قانونی و غیرقانونی نامزدهای انتخابات ادامه دارد. این مسئول یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه نازیبایی در سیمای شهری مراتب را به سامانه ۱۳۷ اعلام کنند.

شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۶
کد خبر : 27717
بازدیدها: 194

پاسخی بگذارید »