پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک بشقاب غذای ضد افسردگی

danesheroz1 شهریور ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
یک بشقاب غذای ضد افسردگی

دانش روز: افسردگی از ناخوشایندترین اتفاقاتی است که تقریبا همه ی افراد آن را تجربه کرده اند طوریکه آمارها نشان می دهند از هر ۵ نفر در دنیا یک نفر به افسردگی حاد و شدید دچار است

 به گزارش  دانش روز، مصرف آب میوه های طبیعی مانند آب هویج و پرتقال به صورت طبیعی باعث کاهش فشارهای عصبی و روانی می شوند و برای سلامت روانی بسیار اهمیت دارند.

ماهی سالمون، قزل آلا و حتی تن ماهی هفته ای یکبار حتما باید در برنامه های غذایی افراد باشد به ویژه افرادی که در طول روز مشغله های کاری زیادی دارند و وقت مناسبی برای ورزش و رسیدن به رژیم غذایی صحیح را ندارند از این رو افراد حتما برای سلامت روانی و جسی خود باید از این ماده غذایی با ارزش استفاده کنند.

ماست، کشک و دوغ نیز از دیگر مواردی هستند که باعث جلوگیری از رفتارهای خشن می شوند و هنگام بروز عصابنیت باعث می شوند تا فرد به آسانی آرامش از دست رفته اش را پیدا کند.

یک بشقاب پر از سبزیجات همراه با آب لیموی تازه نیز از بروز افسردگی جلوگیری می کند همه انسان ها باید تلاش کنند تا با برخورداری از رژیم غذایی صحیح این بیماری فراگیر را از درون بدن خود و اطرافیانشان ریشه کن کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴
کد خبر : 57532
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »