شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک کشته حاصل برخورد دو خودرو در کمالشهر

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
یک کشته حاصل برخورد دو خودرو در کمالشهر

دانش روز: برخورد یک دستگاه خودروی سواری با اتوبوس در بزرگراه تهران در کمالشهر، یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت

به گزارش دانش روز، شتاب خودروهای سواری و اتوبوس در بزرگراه تهران واقع در زیر پل کمالشهر حادثه‌ساز شد و یکی از سرنشینان این تصادف را به کام مرگ فرستاد.

شاهدانی که در صحنه تصادف حضور داشتند، در تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی کرج از وقوع یک مورد حادثه سنگین جاده‌ای در محدوده پل کمالشهر خبر دادند که منجر به زخمی و مجروح شدن تعدادی از سرنشینان آن شده است.

در پی این تماس، نیروهای عملیاتی ایستگاه‌های ۱۰۹ و ۱۱۰ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج به محل اعزام شدند تا در صورت نیاز،‌ تدابیر ایمنی و نجات حادثه‌دیدگان از درون خودروها را به کار بندند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در این خصوص گفت: با حضور نیروهای سازمان در محل حادثه، مشخص شد برخورد شدید این خودروها به آسیب جدی تعدادی از سرنشینان خودروها منجر شده که بر اساس آن بلافاصله عملیات آزادسازی و نجات حادثه‌دیدگان آغاز شد.

امیر رنجی اضافه کرد: این حادثه که بر اثر عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به وقوع پیوسته بود سبب شد نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی برای اجرای عملیات آزادسازی مجروحان اقدام نمایند که متاسفانه تلاش‌های صورت گرفته با خارج شدن پیکر بی‌جان یکی از سرنشینان خودروی سمند خاتمه یافت.

رنجی تردد خودروها در حین  اجرای عملیات نجات را عامل دشواری اقدامات صورت گرفته دانست و خاطرنشان کرد: همچنین در ادامه عملیات نجات، یکی از سرنشینان که دچار جراحت شده بود،‌ از خودرو خارج و به ماموران اورژانس تحویل داده شد.

منبع:کامنا

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲
کد خبر : 54028
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »