شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول به مشترکین خوش حساب

danesheroz1 آذر ۱۰, ۱۳۹۲ ۱
یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول به مشترکین خوش حساب

دانش روز: اپراتور اول در راستای تشویق مشترکین به پرداخت بموقع قبوض،به افرادی که قبض پایان دوره هر ماه خود را تا پانزدهم ماه بصورت غیرحضوری پرداخت کنند، یک روز مکالمه رایگان درون شبکه هدیه می دهد

به گزارش دانش روز، از امروز یکشنبه ۱۰آذر ماه کلیه مشترکین دائمی همراه اول که قبض پایان دوره ماهانه خود را تا پایان روز پانزدهم ماه بصورت غیرحضوری پرداخت کنند، مشمول طرح «هدیه شتاب در پرداخت» می شوند.

این مکالمه رایگان، نیازمند فعال سازی توسط مشترک است؛ لذا مشترکین مشمول طرح می بایست با شماره گیری یک کد، شخصاً هدیه مکالمه را فعال کنند.

بنابراین گزارش بر اساس طرح «هدیه شتاب در پرداخت» همراه اول، مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پایان روز سی ام همان ماه، امکان فعالسازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان با دیگر مشترکین همراه اول و تلفن ثابت را در روز دلخواه خواهند داشت.

این طرح بر روی کد دستوری *۱۱۱*۱۱۵# تحت عنوان هدیه شتاب در پرداخت، ارائه می شود و مشترکین جهت فعالسازی هدیه مکالمه یک روز رایگان می بایست در همان روزی که قصد استفاده از مکالمه رایگان را دارند، کد دستوری *۱۱۱*۱۱۵۱#  را جهت فعالسازی شماره گیری کنند.
در طرح «هدیه شتاب در پرداخت»، هنگامی که مشترک قبض پایان دوره خود را پیش از پانزدهم ماه بصورت غیرحضوری پرداخت می کند، پیامکی با محتوای مشمول شدن دریافت هدیه یک روز مکالمه رایگان دریافت می کند. با این پیامک مدت زمانی که مشترک برای فعال نمودن هدیه فرصت دارد اعلام می شود و چنانچه مشترک پس از پانزدهم هر ماه اقدام به پرداخت قبض پایان دوره ماهانه خود کند، مشمول دریافت هدیه یک روز مکالمه رایگان نمی¬شود.
همچنین مشترکین پس از فعالسازی هدیه مذکور، به مدت ۲۴ ساعت فرصت خواهند داشت که از هدیه مکالمه رایگان خود استفاده  کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۰
کد خبر : 77190
بازدیدها: 1,052

یک دیدگاه »

  1. صحرا اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳ در ۲:۵۶ ب٫ظ - Reply

    آیا می توان این هدیه ی خوش حسایب را به کسی هدیه داد و منتقل کرد!!

پاسخی بگذارید »