دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک بازی کاملا متفاوت از رضا عطاران!

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
یک بازی کاملا متفاوت از رضا عطاران!

دانش روز: کارگردان “دهلیز” با ابراز امیدواری از رضایت مردم از تماشای این فیلم که از دیروز اکران شده است، تاکید کرد همه اعضای یک خانواده می توانند همراه هم و با خیال راحت به دیدن “دهلیز” بروند.

 به گزارش دانش روز، بهروز شعیبی درباره تغییرات اعمال شده در نسخه ای از  فیلم “دهلیز” که از چهارشنبه ۹ مرداد ماه اکران شده است   گفت: فیلم نسبت به نسخه جشنواره فیلم فجر هیچ تغییری نکرده است. ما فقط تلاش کردیم به لحاظ تکنیکی فیلم را ارتقا دهیم. به طور نمونه روی تصحیح رنگ و صداگذاری کمی کار کردیم.

وی افزود: البته “دهلیز” در جشنواره فیلم فجر به صورت دیجیتال به نمایش در آمد در حالی که برای اکران عمومی به صورت ۳۵ روی پرده می رود و قطعا کیفیت بهتری خواهد داشت.

شعیبی از تبلیغاتی که برای “دهلیز” در زمان اکران در نظر گرفته شده است اینگونه گفت: از روز ۱۰ مرداد ماه تبلیغات فیلم به صورت گسترده تر با پخش تیزرهای تلویزیونی آغاز خواهد شد. البته فیلم یک سایت نیز دارد که روی آن فیلم پشت صحنه به صورت سریالی قرار می گیرد. تا کنون دو قسمت ساخته مرتضی موحدی روی سایت قرار گرفته است.

این بازیگر و کارگردان سینمای ایران درباره فیلم های دیگری همچون “هیس! دخترها فریاد نمی زنند” که در اکران عیدفطر روی پرده رفته اند و می توانند رقیب فیلم او محسوب شوند، توضیح داد: “دهلیز” اولین فیلم من است که قرار است اکران شود به همین دلیل از این فضاهای رقابتی زیاد اطلاعاتی ندارم. من “هیس! دخترها فریاد نمی زنند” ساخته پوران درخشنده را ندیده ام اما احترام زیادی برای خانم درخشنده قائل هستم و معتقدم فیلمساز خوبی است. امیدوارم همه فیلم های اکران عیدفطر به خوبی دیده شوند.

وی همچنین با اشاره به حضور رضا عطاران و هانیه توسلی در این فیلم عنوان کرد: من از حضور بازیگران خوبی در این فیلم بهره بردم. آنها نیز انرژی زیادی گذاشتند. خوشبختانه نتیجه خوبی هم به همراه داشت. همانطور که می دانید رضا عطاران بازی بسیار متفاوتی در این فیلم ارائه کرده است و فکر می کنم این تفاوت برای مخاطب هم خوشایند باشد. به عقیده من بازی عطاران در “دهلیز” دیدنی است.

شعیبی ادامه داد: هانیه توسلی هم برای این حضور سیمرغ بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. از طرف دیگر ما در این فیلم از حضور بازیگر کودک (محمدرضا شیرخانلو) بهره بردیم که بازیگر خوب و با استعدادی است و این روزها نیز با سریال “دودکش” مخاطب با وی آشنایی بیشتری دارد.

وی در پایان درباره پیش بینی خود از نتیجه اکران این فیلم گفت: امیدوارم “دهلیز” با استقبال خوبی روبرو شود چرا که فیلم خانواده ها است و همه می توانند در کنار اعضای خانواده خود با خیال راحت به دیدن این فیلم بروند. در جشنواره فجر نیز خانواده ها نیز دید مثبتی نسبت به فیلم داشتند.

دهلیز با بازی رضا عطاران و هانیه توسلی داستان زنی به نام شیواست. مرد خانواده به دلایلی سر از زندان در می آورد و حالا شیوا سعی دارد رضایت خانواده شاکی را به دست آورد و …

فیلم بهروز شعیبیکه تهیه کنندگی آن را محمود رضوی برعهده داشته است در جشنواره فیلم فجر سال گذشته نظر مثبت منتقدان و اهالی رسانه را به دست آورد و این فیلم را که به مساله بخشش، قصاص و دیه می پردازد می توان یکی از آثار موفق در این زمینه دانست. بازی های خوب سه بازیگر اصلی فیلم آن را به اثری قابل توجه تبدیل کرده است. عکس های این خبر برگرفته از سایت فیلم دهلیز است.

 

 

 

منبع:مهر

 

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
کد خبر : 45081
بازدیدها: 242

پاسخی بگذارید »