دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ویژه برنامه «برآستان جانان» در بوستان حضرت ابراهیم(ع)(آب و آتش)بااجرای علی ضیاء برگزار می شود

danesheroz2 تیر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
ویژه برنامه «برآستان جانان» در بوستان حضرت ابراهیم(ع)(آب و آتش)بااجرای علی ضیاء برگزار می شود

دانش روز: گفتگوی فرهنگی با حضور حجت الاسلام محمدرضا زائری، با اجرای علی ضیا به مدت ۱۷ شب از ساعت ۲۲ در بوستان حضرت ابراهیم(ع)(آب و آتش) برگزار می شود

به گزارش دانش روز، و به نقل از فرهنگسرای ارسباران، ویژه برنامه برآستان جانان در دو بخش صحنه ای و غرفه ها اجرا می شود.در بخش صحنه ای، پخش تصویری ترتیل یک حزب قرآن با صدای استاد پرهیزکار، گفتگوی فرهنگی و هنری با حضور حجت الاسلام محمدرضا زائری، مسابقه کودک و نوجوان، گفتگوی مذهبی، پخش کلیپ تصویری موسیقی با اجرای مفاخر موسیقی و بررسی قطعات و تشریح دستگاه ها و سازهای پخش شده به زبان ساده با حضور شهرام صارمی کارشناس موسیقی از جمله برنامه های درنظرگرفته شده برای این برنامه است.
در بخش غرفه ها که از ساعت ۲۱ پذیرای شهروندان خواهد بود،در دو بخش فرهنگی با برپایی غرفه کتاب، نجوم، باشگاه ترنج، کودک و نوجوان، دینی و مذهبی و بخش بازاچه ها با همکاری هنرمندان صنایع دستی و با مشارکت اماکن خیریه برگزار خواهد شد.
همچنین در ادامه این برنامه مسابقه ویژه ای با محوریت شعار برنامه و طرح سوال از میان مطالب مطرح شده توسط کارشناسان برنامه به صورت پیامکی و زنده اجرا و در انتهای برنامه از طریق قرعه کشی یک عدد تبلت به برنده مسابقه اهدا می شود.
ویژه برنامه «برآستان جانان» برنامه ایست که به مدت چهارسال متوالی توسط این مدیریت با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان تهرانی در شب های گرم ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

علاقمندان به منظور حضور در این برنامه می‌توانند به بوستان حضرت ابراهیم(ع)(آب و آتش) واقع در خیابان میدان ونک- بزرگراه حقانی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۱
کد خبر : 36106
بازدیدها: 352

پاسخی بگذارید »