یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در شب هاي قدر صورت مي گيرد:

ویزیت رایگان در ۴ هزار مطب توسط پزشکان بسیجی

danesheroz1 مرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
ویزیت رایگان در ۴ هزار مطب توسط پزشکان بسیجی

دانش روز: کارشناس امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی خبر داد: ارائه خدمات و ویزیت رایگان در ۴ هزار مطب توسط پزشکان بسیجی در ایام شب های قدر صورت می گیرد

به گزارش دانش روز، روح الله قائد امینی کارشناس امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی گفت: از برنامه های اجرایی، پزشکان بسیجی در طول ماه رمضان و علی الخصوص ایام شب های قدر، ارائه خدمات رایگان از ساعت ۲۱ بعد از افطار در سراسر کشور است.

وی از ویزیت رایگان در ۴ هزار مطب توسط پزشکان بسیجی در شب های قدر خبر داد و گفت: در این راستا مطب پزشکان بسیجی در جهت ارائه ویزیت رایگان از جمله ویزیت دارو، تزریقات و پانسمان بازخواهد بود.

قائد امینی به اهداف اجرایی طرح ویزیت رایگان در شب های قدر پرداخت و اشاره کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی است برای پزشکان ما و تیم های اضطراری در جهت تمرین پویایی ذهنی و جسمی برای ارائه خدمات درمانی است.

کارشناس امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی، با بیان اینکه برنامه نماز عید فطر امسال در محل مصلای های بزرگ برگزار می شود، تصریح کرد: نماز عید فطر با حضور پزشکان بسیجی برای ارائه خدمات و چکاب سلامت از جمله فشار خون به نمازگزاران به صورت رایگان ارائه می شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲
کد خبر : 43669
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »