شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ووشوکار کرجی: کشور کلمبیا میزبان خوبی نبود

danesheroz1 مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
ووشوکار کرجی: کشور کلمبیا میزبان خوبی نبود

دانش روز: حمیدرضا قلی پور ووشوکارکرج گفت: کشور کلمبیا میزبان خوبی برای مسابقه های ووشوی جهانی نبود

  به گزارش دانش روز، حمید رضا قلی پورافزود: بازی های جهانی ورلدگیمز برای دومین بار ۱۱ مرداد ماه جاری به میزبانی کلمبیا برگزار شد و در این دوره از مسابقات نفرات اول تا سوم مشترک دعوت شده بودند.

وی ادامه داد: تیم ملی ایران نیز با ترکیب سه ووشوکار در بخش ساندا و یک ووشوکار در بخش تالو در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرد که هر چهار نفر در پایان مدال طلای مسابقات را از آن خود کردند.

وی افزود: در نخستین دیدار به مصاف نماینده اوکراین رفتم و با اختلاف امتیاز او را شکست دادم، البته در فینال مسابقات جهانی(ترکیه) دوره قبل و مسابقات جام پارس که در زنجان برگزار شد او را شکست داده بودم، اما در این دوره مشخص بود که نسبت به دو مبارزه ای که با او در گذشته داشتم پیشرفت کرده بود.

قلی پور گفت: بازی دوم با نماینده روسیه مبارزه کردم و او را نیز شکست دادم، نماینده روسیه با هماهنگی مسئولان فدراسیون جهانی در دو وزن بالاتر در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده بود.

وی در ادامه از مشکلات تشک مسابقه گلایه کرد و افزود: تشک مبارزه خیلی نرم بود و در حال پا زدن مدام پای ووشوکاران داخل تشک فرو می رفت و به همین دلیل سانداکاران با مشکل پا زدن روبرو می شدند.

قلی پور در پاسخ به این سؤال که آیا در مسابقات کشورهای اسلامی اوزان سنگین وزن هم حضور خواهند داشت یا خیر گفت: مسابقات کشورهای اسلامی در اوزان سنگین برگزار نمی شود و تا رقابت ها وزن ۷۰ کیلوگرم تعیین شده است.

وی افزود: نفرات اول که در مسابقات قهرمانی آسیا مدال گرفته اند به اندونزی اعزام می شوند، من و جواد آقایی در این مسابقات حضور نخواهیم داشت و به احتمال در مسابقات کامبت گیمز شرکت می کنیم.

منبع:ایرنا

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
کد خبر : 51961
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »