یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی

ولایت پذیری مهمترین شاخص انتخاب فرد اصلح/حضور گسترده در انتخابات باعث حفظ اقتدار کشور در مجامع بین

danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
ولایت پذیری مهمترین شاخص انتخاب فرد اصلح/حضور گسترده در انتخابات باعث حفظ اقتدار کشور در مجامع بین

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز گفت: ولایت پذیری مهمترین ملاک و شاخص برای انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری است

حجت الاسلام و المسلمین محبعلی علی اکبری اظهار کرد: پایبندی به ولایت فقیه و اعتقاد و التزام به نظام جمهوری اسلامی ویژگی اصلی انتخاب رئیس جمهور آینده کشور می باشد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به مسایل اقتصادی و اجتماعی کشور افزود: رییس جمهور آینده باید رفع مشکلات عمومی و اقتصادی مردم را سرلوحه برنامه های دولت خود قرار دهد.

علی اکبری، عدالت محوری و احترام به قانون را از جمله شاخص های مهم دیگر انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری دانست و ادامه داد: رفع مشکلات مردم بویژه جوانان همیشه مورد توصیه و تاکید امام راحل و رهبری بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی دانشگاههای استان البرز با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان حماسیه سیاسی و اقتصادی اظهار کرد: مردم با حضورهمیشه در صحنه خود حماسه های سیاسی مختلفی را در کشور رقم زده اند ولی امسال حماسه ای فوق برنامه در کشور را می طلبد. وی حفظ شان نظام اسلامی، اخلاق مداری،احترام به قانون و عدم وابستگی به شرق و غرب را از مولفه های دیگر انتخاب فرد داصلح برای دور یازدهم ریاست جمهوری ذکر کرد و افزود: نامزدهای انتخابات باید شان حکومت اسلامی را حفظ کنند.

علی اکبری، داشتن صداقت، روحیه خدمتگزاری و انقلاب بودن را از دیگر مولفه های انتخابات ریاست جمهوری ذکر کرد و ادامه داد: کاندیداها باید اخلاق اسلامی و سیاسی را رعایت کنند و از تخریب یکدیگرپرهیز نمایند. وی گفت: راه انداختن کارناوال های تبلیغاتی توسط حامیان نامزدها و ستادها دیگر مردود است و بهتر است نامزدهای انتخاباتی برنامه های خود را به صورت شفاف برای مردم بازگو کنند.

علی اکبری خاطر نشان کرد: دولت آینده باید نقاط قوت دولت فعلی را افزایش دهد و از نقاط ضعف آن پرهیز نمایدکه مقام معظم رهبری بارها بر آن تاکید داشته اند.

وی خلق حماسه سیاسی را متعلق به مردم دانست و تصریح کرد: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای ضمن همیاری دولت آینده در امور مختلف باعث حفظ اقتدار کشوردر مجامع بین المللی می شود.

وی با اشاره به انتخابات پرشور دوره های گذشته پس از انقلاب افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات کشور می تواند به عنوان بازوی قدرتمتد در تعاملات بین المللی مفید و موثر باشد.

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۲
کد خبر : 21702
بازدیدها: 277

پاسخی بگذارید »