جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ولاسکو: کوبا داستان متفاوتی با ایتالیا دارد

danesheroz7 تیر ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
ولاسکو: کوبا داستان متفاوتی با ایتالیا دارد

دانش روز:سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از نخستین جلسه تمرینی در هاوانا تاکید کرد که مسابقه با کوبا داستان دیگری دارد

به گزارش سرویس ورزشی دانش روز،خولیو ولاسکو اظهار کرد: در نخستین جلسه تمرینی در کوبا شاهد شرایط نرمالی بودیم. ما سفر خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و طبیعی است که پس از ساعت‌ها پرواز شروع دوباره تمرینات قدری سخت باشد. اما این هم بخشی از شرایط خاص مسابقات لیگ جهانی است. بازیکنان باید یاد بگیرند که خارج از خانه و در کشورهای مختلف با اختلاف زمانی قابل توجه چگونه ساعت خواب خود را تطبیق دهند.
وی افزود: تمرین خوبی را در نخستین روز اقامت در کوبا پشت سر گذاشتیم. فکر می‌کنم فردا شرایط بهتر هم می‌شود. بازیکنان باید بیاموزند که بعد از سفرهای طولانی زیاد استراحت نکنند. این نیز بخشی از مسابقه است. باید بتوانیم در شرایط سخت هم تمرین خود را دنبال کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره میزبانی کوبا نیز تاکید کرد: هتل و کیفیت غذاها خیلی مطلوب است. غذاهای اسپانیایی با کیفیتی سرو می‌شود. هتل ملیا(محل اقامت تیم ملی والیبال ایران) هم شرایط خوبی دارد. تا اینجا که یک روز از اقامت ما در کوبا می‌گذرد شرایط مطلوب است. اینجا سرزمین اسپانیایی تبارها و چگوراست و البته تفاوت‌هایی با ایتالیا و ایران دارد.

ولاسکو درباره بازی با کوبا نیز گفت: کوبا تیم جوانی در اختیار دارد. ممکن است آن‌ها در کوتاه مدت همه ویژگی‌های خود را نشان ندهند. هر یک از بازی‌های آن‌ها مقابل آلمان، صربستان و ایتالیا و روسیه شرایط متفاوتی با یکدیگر داشت. من فکر می‌کنم باید در درجه اول بازی خوبی مقابل کوبا داشته باشیم. به مردم ایران هم می گویم نباید زیاد به پیروزی مقابل ایتالیا فکر کنیم. زیرا هر مسابقه داستان متفاوتی دارد.

 

 
ایسنا

پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱
کد خبر : 34410
بازدیدها: 168

پاسخی بگذارید »