جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ولاسکو: قول می‌دهم تا آخرین امتیاز بجنگیم/ آبی می‌پوشیم تا شاید ببریم

danesheroz7 خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
ولاسکو: قول می‌دهم تا آخرین امتیاز بجنگیم/ آبی می‌پوشیم تا شاید ببریم

دانش روز : سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت ؛ در بازی مقابل صربستان قول می‌دهم بهترین عملکرد را داشته باشیم و تا آخرین امتیاز بجنگیم

به گزارش گروه ورزشی دانش روز ، خولیو ولاسکو در نشست خبری پیش از بازی برابر صربستان ، اظهار داشت :‌ برای ما ایرانی‌ها افتخار بزرگی است در لیگ جهانی حضور پیدا کردیم . سال اول حضور ما است و در گروه سختی قرار داریم.

وی ادامه داد: از اینکه در گروه سختی قرار گرفته‌ایم خوشحالم چرا که می‌توانیم بیشتر یاد بگیریم . در بازی اول برابر قهرمان المپیک و حالا برابر قهرمان اروپا قرار می‌گیریم. بازی برای صربستان همیشه برای ما یک تجربه بوده و نکات زیادی از این تیم یاد گرفتیم.

ولاسکو با بیان اینکه صرب‌ها با استعداد هستند و بازی فردا برای هر دو تیم یک تجربه بزرگ است، خاطرنشان کرد: همیشه در مورد نتیجه مسابقات از من سؤال می‌کنند اما سخت است که بگویم چه می‌شود، صربستان تیم خوبی است و نمی‌توان گفت چه نتیجه‌ای برابر این تیم کسب می‌‌کنیم اما بازیکنانم آماده هستند تا آخرین امتیاز بجنگند.

وی افزود: نمی‌گویم از پیش بازنده هستیم و حتی نمی‌گویم که راحت می‌توانیم حریف را شکست دهیم اما قول می‌دهم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

ولاسکو در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی باید به دنبال یادگیری باشیم و از چه زمانی می‌توانیم به فکر شکست دادن حریفان باشیم ، تصریح کرد: نمی‌توان برای باخت وارد زمین شد و تجربه کسب کرد. بهترین کار این است که برای برد وارد میدان شوی و اگر پیروز شدی که هیچ و اگر هم باختی هم حداقل نکات زیادی یاد می‌گیری. در ایران مردم و خبرنگاران دنبال قول گرفتن از مربی هستند در حالی که در سایر کشورها اینگونه نیست.

ولاسکو ادامه داد:‌ همیشه برای برد بازی می‌کنیم حتی برابر تیم‌هایی که از ما قوی‌تر هستند تا در این صورت بتوانیم نکات بیشتری یاد بگیریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سؤال که چرا تیم ایران در بازی دوم برابر صربستان از پیراهن آبی استفاده خواهد کرد، گفت:‌ فکر می‌کنم بازیکنان در بازی برابر روسیه از پیراهن قرمز استفاده کردند و باختند اما حالا می‌خواهند پیراهن آبی بپوشند شاید پیروز شوند.

 

منبع: فارس

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۱
کد خبر : 29874
بازدیدها: 135

پاسخی بگذارید »