دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وقتی یک طوطی رانندگی می کند

danesheroz1 شهریور ۴, ۱۳۹۲ ۰
وقتی یک طوطی رانندگی می کند

دانش روز: طوطی پرنده ای است که از دسته حیوانات باهوش به حساب می اید. این پرنده به راحتی با انسان ها تعامل برقرار کرده و می تواند زندگی خوبی در کنار انسان ها داشته باشد. طوطی ها گاهی اوقات دست به کارهای عجیبی نیز می زنند که باعث شگفتی انسان ها می شود

به گزارش  دانش روز، سخن گفتن طوطی ها دیگر مسئله ای نیست که باعث تعجب یا شکفت زدگی شود زیرا این پرنده ها می توانند زبان انسان ها را یاد بگیرند و به تازگی راه های مختلف آموزش آن ها نیز به وجود آمده است. با این حال ظوطی ها باز هم می توانند با حرکات خاصی شگفتی خلق کنند.

چندی پیش “مارک ویلیس” در حال کار در زمین کشاورزی اش بود که با یک طوطی خسته و بی جان روبرو شد. او با دیدن این پرنده کار را متوقف کرد و با غذا دادن به طوطی به او جانی تازه بخشید. او قصد داشت پرنده را برای خودش نگه دارد که با صحنه ای بسیار موردی بسیار عجیب روبروشد.

این طوطی زمانی کمی سرحال شد که مارک در حال کار با کومباین بود اما طوطی مانع از ادامه کار شد زیرا قصد داشت با این وسیله به خانه اش برگردد. این طوطی با نوکش فرمان را چسبیده و شروع به رانندگی کرد تا اینکه توانست خود را به کامیون صاحبش برساند.

“مارک” در اینباره گفته است:” طوطی ناگهان پشت فرمان پرید و ان را از دست من خارج کرد.” این طوطی که حالا به نام “ریو” شناخته می شود نزدیک به ۲۰ دقیقه مشغول رانندگی با کومباین بود تا توانست خود را به صاحبش برساند. جالب اینجاست که او در طول مسیر هیچ کمکی نداشته است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۴
کد خبر : 54591
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »