دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وقتی مشایی عارف و موحد و …می شود؛ باید امثال سید جلال روغنی مورد بدترین توهین ها قرار گیرند

danesheroz آذر ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

طی چند روز گذشته یکی از عزیز ترین یادگاران و جانبازان دوران دفاع مقدس توسط حراست وزارت ورزش به شکل بسیار زننده ای مورد توهین قرار گرفته است. به گزارش گروه دفاع مقدس«تیتر یک»، مهندس سید جلال روغنی جانبازی که ۲ چشم و ۲ دست و همچنین ۱پای خود را در راه انقلاب و دفاع [&hellip

طی چند روز گذشته یکی از عزیز ترین یادگاران و جانبازان دوران دفاع مقدس توسط حراست وزارت ورزش به شکل بسیار زننده ای مورد توهین قرار گرفته است.
به گزارش گروه دفاع مقدس«تیتر یک»، مهندس سید جلال روغنی جانبازی که ۲ چشم و ۲ دست و همچنین ۱پای خود را در راه انقلاب و دفاع از آرمانهای اسلامی نظام هدیه نموده است؛ برای پیگیری مسائل ورزشی جانبازان به وزارت ورزش مراجعه می نماید؛ به جهت پیگیری ورزش های نابینایان به بخش مربوطه مراجعه می نماید و در کمال شگفتی می بیند که هیچ کس حتی جواب او را هم نمی دهد.

پس از چندین بار پیگیری و عدم پاسخگویی مسئولین مربوطه حراست مجموعه اقدام به درگیری و اخراج سید جلال می نماید و در کمال وقاحت به سید جلال می گویند این دفعه که خود و یا دوستانتان به اینجا بیایید عوض پذیرایی سرتان را در …تان فرو می کنیم؛ سپس این جانباز عزیز و غیور را به بدترین شکل ممکن بیرون می کنند.

به نقل از عماریون امروز تجمعی از طرف نیروهای ارزشی در مقابل ساختمان وزارت ورزش در خیابان سئول شمالی از ساعت ۱۰ به بعد برگزار می گردد.
عماریون ضمن محکوم کردن این اقدام شنیع از سید جلال روغنی حمایت کامل می نماید.

طی آخرین گزارش های واصله جانبازان در تجمع خود خواهان تعلیق مدیر مربوطه هتاک و تعویض رییس فدراسیون جانبازان هستند؛ در صورتی که به خواسته های این عزیزان توجهی نشود ایثارگران اقدام به بستن درب ورودی وزارتخانه و انسداد خیابان سئول خواهند نمود و عواقب وقایع پیش آمده بر عهده وزیر خواهد بود.

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۷
کد خبر : 166
بازدیدها: 379

پاسخی بگذارید »