دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

توفیق مذاکرات هسته ای ثمره حضور بسیج در صحنه است

danesheroz1 آذر ۵, ۱۳۹۲ ۰
توفیق مذاکرات هسته ای ثمره حضور بسیج در صحنه است

دانش روز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز توفیق تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در برابر ۶ کشور جهان را ثمره حضور بسیج در صحنه دانست

به گزارش دانش روز، حسینی مطلق صبح امروز در گردهمایی بسیجیان فرهنگی (هادیان بصیر) استان البرز در کانون امام علی (ع) افزود: در سایه ثمره حضور بسیج در صحنه ایران هسته ای پذیرفته شد و زحمات دانشمندان هسته ای  در سایه حمایت رهبر معظم انقلاب و مردم ایران به بار نشست.

وی در ادامه گفت: ۶ کشور از این توافق رضایت داشتند و علی رغم زبان تلخی های آمریکا اثرات مثبت آن را در سطح جهان می بینیم.

313133

حسینی مطلق با اشاره به اینکه در نتیجه این توافق شاخص بورس بعد از ۱۳ سال در آمریکا افزایش پیدا کرد گفت: ایران بعد از انقلاب در سایه اتکا به خداوند تعاملاتی تاثیرگذار با کشورها داشته و بسیاری از آنها با ایران وارد معاملات شدند.

وی اظهار داشت: در سال ۸۶ اعلام شد ۱۳۱۲ سانتری فیوژ در ایران ایجاد شده است و امید است تا ۳۰۰۰ عدد افزایش یابد اما امروز می بینیم که ایران با ظرفیت ۱۹۰۰۰ سانتری فیوژ در سطح جهان پذیرفته شد.

حسینی مطلق گفت: موفقیت های ایران از ابتدای انقلاب تا کنون در گرو خون شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای هسته ای است.

وی افزود: در جریان فتنه ۸۸ و بعد از ۹ دی ۸۸ فرهنگ بسیج موثرتر از دفاع مقدس شد و در دنیا بسیج مثبت شد و در عرصه های مختلف درخشید و بسیاری از کشورها از بیداری اسلامی ایران الگو گرفتند.

حسینی مطلق در پایان بسیج را یکی از جنبه های الهی دانست که در عرصه های مختلف میوه می دهد و ثمره آن در مذاکرات دیده شد و پیروزی از آن بسیجیان است و امید است به حقوق کامل خود دست یابیم.

 

 

 

سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۲
کد خبر : 76169
بازدیدها: 424

پاسخی بگذارید »