یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وعده‌ دروغین ازدواج و قتل دختر دانشجو در کرج/ اعدام اراذل اوباش در ملا عام

danesheroz بهمن ۳, ۱۳۹۱ ۰

فرمانده انتظامی استان البرز از قتل دختر ۲۳ ساله کرجی خبر داد و گفت: وعده دروغین ازدواج و رابطه نامشروع به انجام قتل انجامید

سردار گودرزی در نشست خبری خود که پیش از ظهر سه شنبه برگزار شد از دستگیری قاتل دختر ۲۳ ساله کرجی خبر داد و در تشریح وقوع جرم گفت: حسب شکایت مطرح در کلانتری ۱۴ کرج در تاریخ ۲۱ دیماه مبنی بر فوت دختر ۲۳ ساله دانشجو به نام ز.م پرونده مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: فرد مشکوکی که دختر را به بیمارستان رسانده بود مورد بازجویی ماموران قرار گرفته و مشخص شد که پسر وی اقدام به قتل کرده است.

وی تصریح کرد: قاتل دانشجویی ۲۳ ساله  به نام محسن بود که در قزوین توسط ماموران دستگیر شده بود.

گودرزی گفت: از مدت ها قبل روابط نامشروع با وعده دروغین ازدواج بین این دو نفر برقرار بوده اما روز حادثه در ادامه اصرارهای شدید دختر برای ازدواج درگیری لفظی ایجاد شده و بعد از آن پسر با ضربات پی در پی چاقو دختر را به قتل می رساند.

وی افزود: دختر با هفت ضربه چاقو به قتل رسیده که متهم به آن اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: با تلاش ماموران انتظامی در کمتر از ۳۰ ساعت فرد قاتل در قزوین دستگیر شده و هم اکنون مراحل قضایی را سپری می کند.

وی همچنین تصریح کرد: هر دوی آنها معتاد به مواد مخدر از نوع شیشه بوده اند.

دستگیری علی.ش شرور و متجاوز به عنف

فرمانده انتظامی استان البرز همچنین از دستگیری فردی به نام علی.ش در کرج خبر داد و گفت: شرارت، تجاوز به عنف، اخاذی، ضرب و شتم ماموران نیروی انتظامی از جمله اتهامات این فرد است.

گودرزی اظهار داشت: این فرد پس از چندین فقره جرم و ضرب و شتم ماموران در شهرستان میانه به کرج گریخته و در این شهر نیز به شرارت و جرائم خود ادامه داده است.

وی افزود: این فرد برای گریز از دست ماموران هر روز مکانی جدید و نامی مستعار و جدید برای خود انتخاب می کرده اما سرانجام ۱۸ دیماه در میدان طالقانی کرج با اصابت ۹ گلوله به پایش دستگیر شده است.

گودرزی تاکید کرد: ازدحام جمعیت و حضور شهروندان در خیابان مانع از تیراندازی ماموران به سمت وی بوده و او از این فرصت استفاده کرده و سه نفر از ماموران انتظامی را مورد ضرب و شتم قرار داده اما در نهایت امکان تیراندازی فراهم شده و ماموران موفق به دستگیری آن شده اند.

وی گفت: در پرونده این فرد اتهام تجاوز و آزار جنسی به نوجوانان مطرح است که حسب پیگیری پدر یکی از نوجوانان و ماموران انتظامی، موافقت قاضی برای انتشار عکس متهم در روزنامه های کثیرالانتشار فراهم شده تا قربانیان بتوانند وی را شناسایی کرده و نسبت به طرح شکایت اقدام کنند.

تلاش ناموفق برادر متهم برای فراری دادن وی

فرمانده انتظامی البرز با اعلام اینکه متهم هم اکنون در بیمارستان بستری است گفت: برادر متهم با استفاده از سلاح سرد قصد فراری دادن وی از بیمارستان را داشت که خوشبختانه با هوشیاری ماموران انتظامی تلاش وی ناموفق مانده و دستگیر شده است.

اعدام اراذل و اوباش در ملا عام

گودرزی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با مقام قضایی متهم فوق علی .ش، پس از طی روند قضایی در ملا عام اعدام خواهد شد.

وی افزود: در راستای طرح مقابله با اراذل و اوباش اعدام در ملا عام چندین شرور و متجاوز مورد پیگیری است که به محض طی روند قضایی اجرایی خواهد شد.

دستگیری ۱۳ نفر اراذل و اوباش در کرج

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری ۱۳ نفر اراذل اوباش در کرج نیز خبر داد و گفت: در پی تماس با ۱۱۰ از منطقه اهری کرج در خصوص ایجاد مزاحمت، عربده کشی و اقدامات نامتعارف تعدادی اراذل اوباش، ماموران با حضور در منطقه موفق به دستگیری ۱۳ نفر شدند که در پرونده های خود اتهامات روابط نامشروع، تهیه و توزیع مشروبات الکلی، نگهداری اسلحه، اعتیاد به مواد مخدر و خرید و فروش آن، مشارکت در قتل عمد و غیره دیده می شود.

امیر ۲۳ ساله، بنیامین ۳۰ ساله، محمد ۳۱ ساله، جعفر ۳۴ ساله از جمله این شروران هستند که بازداشت شده اند.

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۵
کد خبر : 4840
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »