جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده سپاه استان البرز:

وضعیت امروز مصر توطئه به بار نشسته استکبار است

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
وضعیت امروز مصر توطئه به بار نشسته استکبار است

دانش روز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز وضعیت امروز مصر را توطئه به بار نشسته استکبار دانست و گفت: قتل عام مسلمانان بلایی است که حاصل این توطئه است

به گزارش دانش روز، سردار بهرام حسینی مطلق گفت: اگر دولت مصر به برکت قرآن، نه به اسم قرآن، یک حکومت قرآنی واقعی تشکیل میداد و به جای تکیه بر ایادی استکبار گروه مقاومت را یاری میکرد امروز شاهد قتل وعام هزاران مسلمان نبودیم.

وی افزود: بلایی که دامان مسلمانان سوریه، مصر و عراق را گرفت نتیجه توطئه چینی های رژیم اشغالگر قدس  و ناکارآمدی حکومتی بود که به اسم قرآن به روی کار آمدند و به دلیل اینکه حکومتی بر پایه احکام اسلام برپا نکردند امروز مصر با وضعیتی اینچنین دست به گریبان است.

 فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در ادامه گفت: عکس این قضیه را در مورد نظام جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم همچنانکه در فتنه قبل دیدیم که این فتنه به برکت وجود ولایت و ، وعده های خداوند در قرآن کریم با کمترین خسارت و تلفات خنثی شد.

سردار حسینی مطلق رمز دوام نظام الهی جمهوری اسلامی را عمل  به احکام الهی در کتاب خدا، وابستگی به عترت رسول  و التزام به ولایت ذکر کرد و گفت: تمامی حکومتهایی که به احکام قرآن وابستگی داشته باشند و بر اساس آن تشکیل شوند چنین نتیجه ای خواهند گرفت.

وی افزود: حتی در جنگهای چند روزه غزه و لبنان نیز اینگونه بود که مسلمین به قرآن و وعده های خداوند تکیه کردند و پیروزی را نصیب خود کردند.

  فرمانده سپاه استان البرز در پایان گفت: ایران مقتدر امروز الگویی شایسته برای کشورهای مسلمان منطقه و جهان است، و ما باید ضمن ادامه دادن این سازکار درنظام اسلامی خود ،هوشیارانه نیز از دستاوردهایمان در مقابل دشمن پاسداری کنیم.

منبع:

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲
کد خبر : 51601
بازدیدها: 205

پاسخی بگذارید »