شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وضعیت مطلوب عفاف و حجاب در آموزش و پرورش

danesheroz1 تیر ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
وضعیت مطلوب عفاف و حجاب در آموزش و پرورش

دانش روز: نماینده وزارت کشور در آموزش و پرورش در حوزه عفاف و حجاب، وضعیت این وزارتخانه از جنبه عفاف و حجاب را مطلوب تلقی کرد و از تدابیر و رهنمودهای دکتر حاجی بابایی در ساماندهی به آموزش وپرورش قدردانی کرد

به گزارش دانش روز، علیرضاجانه  در دوازدهمین نشست تخصصی نمایندگان حوزه های مختلف آموزش وپرورش در امر عفاف و حجاب گفت: آموزش وپرورش از مجموعه های بزرگ دولتی است که قابل مقایسه با هیچ دستگاه و وزارتخانه ای نمی باشد.

 وی بااشاره به وظایف درون و برون سازمانی وزارت آموزش وپرورش افزود: این وزارتخانه برخلاف  اکثر وزارتخانه ها وظایف برون سازمانی بسیاری دارد که برخی از آن ها در ارتباط با خانواده  است که حجم عظیمی را تشکیل می دهد.

 رئیس هیات بازرسی اعزامی از ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان  ادامه داد:  همه مابه نوعی دست پرورده آموزش وپرورش هستیم و بهترین خاطرات هر فرد بعدازخانواده به دوران مدرسه مربوط می شود.

 وی با اشاره به این مطلب که دبیرخانه ستاد عفاف و حجاب در وزارت کشور است ، گفت: وظیفه این دبیرخانه ، بازرسی وظایف درون و برون سازمانی هر دستگاه اجرایی درحوزه عفاف وحجاب براساس گزارشات مستند ارسالی دستگاه ها به این دبیرخانه برای انجام صحیح امر نظارت وارزیابی است.

 علیرضاجانه یادآورشد: ارزیابی و امتیازبندی براساس ۱۰ بند مصوب برنامه های ترویج فرهنگ عفاف وحجاب در دستگاه های اجرایی انجام می شود.

وی بر انعکاس اخبار مربوط به وضعیت مطلوب و با ثبات وزارت آموزش وپرورش تاکید و تصریح کرد: آموزش وپرورش امروز از وزارتخانه های خوب در حوزه عفاف و حجاب است که این امر جای تقدیر دارد.

 

 

منبع:وزارت آموزش و پرورش

 

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴
کد خبر : 41108
بازدیدها: 519

پاسخی بگذارید »