جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وسیله حرارتی غیر استاندارد در مدارس البرز وجود ندارد

danesheroz آذر ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با قاطعیت اعلام می کنم که هیچ وسیله حرارتی غیر استاندارد در مدارس البرز وجود ندارد.  اکبر حلیمی در حاشیه همایش سراسری شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان البرز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حذف سیستم های حرارتی بخاری چکه ای حداقل یک [&hellip

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با قاطعیت اعلام می کنم که هیچ وسیله حرارتی غیر استاندارد در مدارس البرز وجود ندارد.

 اکبر حلیمی در حاشیه همایش سراسری شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان البرز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حذف سیستم های حرارتی بخاری چکه ای حداقل یک دهه است که در دستور کار آموزش و پرورش قرار گرفته است و در حال حاضر نیز هیچ وسیله حرارتی غیر استاندارد در مدارس استان وجود ندارد.

وی ادامه داد: با توجه با رخداد تاسف بار در آذربایجان غربی در نشست روسای مناطق نیز تذکراتی در این خصوص داده شده است که اگر وسیله ای غیر استاندارد در مدارس مورد استفاده قرار گیرد مقصر مدیر مدرسه و رئیس آموزش و پرورش منطقه خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: حدود ۹۸ درصد مدارس استان به سیستم حرارتی موتورخانه متمرکز مجهز هستند و فقط تعداد اندکی از بخاری استفاده می کنند.

وی تصریح کرد: البته بخاری ها تعبیه شده کاملا استاندارد هستند.

حلیمی اظهار داشت: تیمی نیز برای نظارت بر مدارس مناطق روستایی در نظر گرفته شده است تا شاهد حوادثی همچون حادثه آذربایجان غربی نباشیم.

یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۳
کد خبر : 605
بازدیدها: 317

پاسخی بگذارید »