یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر نفت از نقویان شکایت کرد

danesheroz دی ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

وزیر نفت در پی سخنان نقویان درباره دریافت رشوه یک میلیارد تومانی در مجموعه وزارت نفت شکایتی را از وی تنظیم و به مراجع قضایی ارائه کرده است

رستم قاسمی وزیر نفت در پی سخنان مهدی نقویان درباره دریافت رشوه یک میلیارد تومانی در مجموعه وزارت نفت شکایتی را از وی تنظیم و به مراجع قضایی ارائه کرده است.

نقویان ۴ دی ماه طی سخنانی در دانشگاه تربیت مدرس به بحث ارتشا و فساد در داخل کشور اشاره کرد و گفت:«یکی از دوستان بنده برای این که پروژه‌ای را در وزارت نفت انجام دهد، مجبور شد به یکی از معاونین یا مدیران کل آن وزارتخانه، مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان رشوه بدهد و من وقتی کپی چک مربوط به آن رشوه را به آقای پورمحمدی، رئیس سازمان بازرسی کل کشور نشان دادم و ایشان را در جریان آن موضوع قرار دادم، ایشان در پاسخ گفتند: ‌‌«ای بابا! اینجور چیز‌ها که در مملکت بسیار است»

این سخنان با واکنش های گسترده ای در سطح رسانه های کشور رو به رو شد و البته واکنش های وسیعی نیز در بین صاحب نظران و سیاستمداران در پی داشت.

گفته می شود به زودی معاون حقوقی ریاست جمهوری نیز شکایتی درخصوص سخنان نقویان پیرامون عملکرد رییس جمهور به مراجع قضایی ارائه خواهد کرد.

منبع: فارس
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۴
کد خبر : 2523
بازدیدها: 243

پاسخی بگذارید »