شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در پی فوت دومین دانش‌آموز حادثه دیده پیرانشهری:

وزیر آموزش و پرورش درگذشت دانش‌آموز˝ساریا رسول‌زاده˝را تسلیت گفت

danesheroz دی ۸, ۱۳۹۱ ۰

وزیر آموزش و پرورش در پیامی درگذشت دانش آموز ˝ساریا رسول زاده˝ که در حادثه آتش سوزی پیرانشهر آسیب دیده بود را تسلیت گفت. حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش درگذشت دانش آموز پیرانشهری ساریا رسول زاده را تسلیت و به همین منظور پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است: بسم [&hellip

وزیر آموزش و پرورش در پیامی درگذشت دانش آموز ˝ساریا رسول زاده˝ که در حادثه آتش سوزی پیرانشهر آسیب دیده بود را تسلیت گفت.

حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش درگذشت دانش آموز پیرانشهری ساریا رسول زاده را تسلیت و به همین منظور پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ما عندکم ینفد و ما عندالله باق (قرآن کریم)
حادثه غم انگیز درگذشت دختر عزیز و دلبندم، دانش آموز ساریا رسول زاده که در سانحه آتش سوزی آسیب دیده بود موجب تاثر و تالم  ملت ایران به ویژه مردم غیور پیرانشهر گردید.
بدون تردید این نوگل نشکفته پرپر شده که عمر کوتاه خود را در طلب علم و دانش سپری نموده است، هم اکنون در جوار رحمت واسعه حق تعالی به آرامش رسیده و از دریای بیکران فیوضات الهی بهرمند می باشد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به مردم غیور و ولایت مدار استان آذربایجان غربی به ویژه فرهنگیان، دانش آموزان و والدین محترم این عزیز سفر کرده ، صبری جمیل برای بازماندگان و غفران الهی برای آن مهاجر الی الله از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.
حمید رضا حاجی بابایی – وزیر آموزش و پرورش

جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۴
کد خبر : 2085
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »