شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر آموزش و پرور ش در جشن هوشمند سازی مدارس

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
وزیر آموزش و پرور ش در جشن هوشمند سازی مدارس

دانش روز: بزرگترین افتخارم خدمتگزاری به نظام مقدس اسلامی و زیباترین جلوه کاری ام خدمت در آموزش و پرورش بوده است

به گزارش دانش روز، وزیر آموزش و پرورش ، زیباترین جلوه کاری خود را خدمت درآموزش و پرورش و بزرگترین افتخارش را خدمتگزاری به نظام مقدس اسلامی توصیف کرد.

 دکتر حمید رضا حاجی بابایی در جشن نمادین هوشمند سازی مدارس شهر تهران در جمع فرهنگیان تهرانی با اشاره به این مطلب که امروز هر کس در هر جایگاهی حضور دارد ، افتخاراتش را از آموزش و پرورش کسب کرده است ، گفت : غیر از آموزش و پرورش ، محل  پرواز دیگری وجود ندارد ، بنابراین همه باید به این جایگاه احترام بگذارند.

 

وی با اشاره به خلق حماسه سیاسی ملت ایران و ابراز امیدواری از خلق حماسه بزرگ اقتصادی و علمی بر اساس منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) ادامه داد : طی ۳۲ سال گذشته ، ۹۲ منطقه تیزهوشان در کشور وجود داشت که طی ۴ سال اخیر به ۱۱۴ منطقه افزایش یافته است و این امر منجر به افزایش مدال آوری تیم ملی المپیاد دانش آموزی کشور شده است ، بگونه ای که این تیم در ۳ سال گذشته  موفق به کسب ۳ نشان طلا شد و امروز حاصل نتیجه تنها ۳ گروه ۶ مدال طلاست و اگر گروه های باقیمانده نیز ۳ مدال طلای دیگرکسب کنند ، رکورد را خواهند شکست.

 

وی اضافه کرد :  این توفیقات در حوزه های دیگر مانند حوزه ورزش با اجرای طرح سباح ، کسب ۲۳ مقام آسیایی و بین المللی طی ۴ سال ، اجرای طرح تیمز و پرلز    برای اولین بار در سال گذشته و … نیز رخ داده است و تمام این ها به دلیل به دست آوردن فرمول انجام کار است .

 

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر تغییر بنیان ها و نگاه ها به آموزش و پرورش ، اظهار کرد : به اعتقاد بنده همه کارکنان آموزش و پرورش معلم هستند و معلم پژوهنده با کسب صلاحیت های حرفه ای و ارتقا در نظام رتبه بندی معلمان است که می تواند دانش آموز پژوهنده تربیت کند.

 

وی اذعان کرد : برای تحول بنیادین آموزش پرورش تمام توان خود را با کمک شما فرهنگیان بکار بستیم تا نگاه به آموزش و پرورش را در رقابت ها و جایگاه های اجتماعی تغییر دهیم.

 

دکتر حاجی بابایی ، آموزش و پرورش را در آغاز تحول بنیادین توصیف وپیام آن  را به آینده موکول کرد و ادامه داد : همه باید کمک کنند تا آموزش و پرورش با سرعت و دقت امروز به سمت جلو حرکت کند.

 

وی ، تمامی اقدامات و فعالیت های انجام شده در آموزش و پرورش را بر اساس قانون خواند و یادآور شد : مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش ، شورای عالی انقلاب فرهنگی ، مجلس و دولت همه در چارچوب قانون است واین ها همه سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر آموزش و پرورش با قدردانی از زحمات مدیران مدارس بواسطه کار سخت و دشوار آنان خاطر نشان کرد : با تمام وجود به آموزش و پرورش اعتقاد داشته ، دارم و خواهم داشت و در هر جایگاهی که باشم از آن دفاع خواهم کرد ، زیرا رشد و افتخارات کشور را مرهون این جایگاه می دانم.

 

 

منبع:وزارت آموزش و پرورش

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۸
کد خبر : 41883
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »