چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر آموزش و پرورش : مدرسه سازی، ماندگار ترین کار خیر است

danesheroz1 دی ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
وزیر آموزش و پرورش : مدرسه سازی، ماندگار ترین کار خیر است

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش در دیدار با جامعه خیرین مدرسه ساز گفت: انسان خیلی جاها می تواند کار خیر انجام دهد. اما مدرسه سازی ، ماندگار ترین کار خیر است.

به گزارش دانش روز، دکتر علی اصغر فانی، شامگاه روز شنبه ۱۴ دی ماه در دفتر کار خود میزبان اعضای جامعه خیرین مدرسه ساز بود.

وی در این دیدار با اشاره به این که امروز سرمایه های اصلی جوامع، متشکل از سرمایه فیزیکی، سرمایه طبیعی و سرمایه انسانی است افزود: مهم ترین عامل در توسعه یافتگی جوامع نیروی انسانی است.

 دکتر فانی با بیان این که آموزش و پرورش باید فرصت حضور خیرین مدرسه ساز را قدر بداند اضافه کرد: امیدوارم آموزش و پرورش از آغوش گشوده خیرین مدرسه ساز در راستای تربیت نسل نو استفاده نماید.

 وزیر آموزش و پرورش با تبیین سیاست های اصلی خود به تشریح دو سیاست ارتقاء مدیریت آموزشگاهی و توسعه مشارکت های مردمی پرداخت و تصریح کرد: توسعه مشارکت ها از سیاست های اصلی من است و شما خیرین مدرسه ساز با اطمینان فضاها را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهید و مطمئن باشید بهترین ها در امر مدیریت مدارس به کار گرفته خواهند شد .

 در ابتدای این دیدار دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز گزارشی از روند فعالیت های خیرین مدرسه ساز ارائه و حاضرین به بیان دیدگاه و نظرات خود پرداختند

یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲
کد خبر : 85263
بازدیدها: 299

پاسخی بگذارید »