دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش:

ورود ۶ میلیون دانش‌آموز به ابتدایی از اول سال تحصیلی

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
ورود ۶ میلیون دانش‌آموز به ابتدایی از اول سال تحصیلی

دانش روز: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از ورود ۶ میلیون و ۹۰۰ دانش‌آموز در مهر امسال خبر داد و گفت: آموزش نیروی انسانی در مقطع ابتدایی در حال اجرا است و تا پایان آبان ماه به اتمام می‌رسد.

به گزارش دانش روز، فاطمه قربان  در پاسخ به این سوال که چه تعداد دانش‌آموز مهر امسال در مقطع ابتدایی، مشغول به تحصیل می‌شوند؟ اظهار کرد: ۶ میلیون و ۹۰۰ تا ۹۵۰ دانش‌آموز برای سال تحصیلی جدید در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل در مدارس می‌شوند.

وی افزود: در پایه اول دبستان همزمان با جشن شکوفه‌ها، دانش‌آموزان کتاب‌های خود را دریافت کرده و مراحل آشنایی با معلمان، فضای مدرسه و کلاس برای آن‌ها اجرا شده تا با آمادگی کامل و نشاط وارد کلاس‌های خود شوند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده آماده‌تر از سال گذشته سال تحصیلی را آغاز می‌کنیم، ادامه داد: دانش‌آموزان پایه دوم تا ششم نیز مهرماه امسال کتاب‌های خود را دریافت می‌کنند.

اجرای ۶۰ درصد آموزش نیروی انسانی تا اواسط شهریور

وی تصریح کرد: آموزش نیروی انسانی که در استان‌ها شروع شده در مقطع ابتدایی در حال اجرا است و تا ۱۵ یا ۲۰ شهریورماه بخش اول و ۶۰ درصد این آموزش‌ها به اتمام رسیده و ادامه آن تا پایان آبان ماه خواهد بود.

قربان با بیان اینکه آموزش نیروی انسانی بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: ساماندهی آموزش نیروی انسانی بسیار مهم است و لازم است سازماندهی شود.

وی اذعان داشت: در بحث فضا با تلاش‌ها اجرای دو دوره شدن مدارس ابتدایی را تا جایی که خانواده‌ها در آرامش باشند انجام داده‌ایم و از خانواده‌ها انتظار داریم که ما را در این موضوع یاری دهند.

منبع:پانا

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
کد خبر : 51448
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »