سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ورود پیکر مطهر ۷۰ شهید تفحص شده در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) به کشور

danesheroz اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
ورود پیکر مطهر ۷۰ شهید تفحص شده در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) به کشور

دانش روز : فرمانده کمیته جست‌و‌جوی مفقودین از ورود پیکر مطهر ۷۰ شهید دوران هشت سال دفاع مقدس به کشور در ۲۴ اسفند خبر داد

سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌و‌جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: پیکرهای مطهر ۷۰ شهید دفاع مقدس ۲۴ اسفندماه همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به خاک ایران اسلامی منتقل می‌شوند.

وی با بیان اینکه ۴ پیکرهای پاک این شهدا در مناطق عملیاتی «فاو » و «مجنون» تفحص شده است، ادامه داد: پیکرهای این شهدا که در دوره اخیر در این دو منطقه عملیاتی تفحص شده، به همراه شمار دیگری از شهدا که قرار است در روزهای آینده تفحص شوند، از مرز شلمچه به کشور منتقل و مورد استقبال اعضا کاروان‌های راهیان نور و مردم خرمشهر و آبادان قرار می‌گیرند.

باقرزاده یادآور شد: پیکرهای مطهر شهدای گمنام بنا به تقاضای مدیران و مسئولان شهرها و بخش‌ها به نوبت در مکان‌های مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به خاک سپرده می‌شود.

وی اضافه کرد: اگرچه دشمن از راههای مختلف قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را دارد، اما استقبال مردم از پیکرهای پاک شهدایی که در سراسر کشور تشییع می‌شود، بیانگر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت و پیروی ملت از آرمان های امام راحل (ره) است.

سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۶
کد خبر : 96502
بازدیدها: 226

پاسخی بگذارید »