شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ورود اتوبوس های جدید دوکابین به پایتخت

danesheroz1 تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
ورود اتوبوس های جدید دوکابین به پایتخت

دانش روز: مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: نخستین سری از اتوبوس های جدید دوکابین هفته آینده وارد پایتخت خواهند شد

به گزارش دانش روز، اتوبوس های جدید دوکابین مانند اتوبوس های قبلی، از استاندارد های روز دنیا برخوردار بوده و سیستم های ایمنی، سرمایشی، گرمایشی و… مناسبی دارند.

یمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: از روز پنج شنبه نخستین سری از اتوبوس های جدید دوکابین به سمت تهران حرکت می کنند که امید است از هفته آینده شاهد ورود این اتوبوس ها به پایتخت و ناوگان اتوبوسرانی باشیم.

وی ادامه داد: ۳۰۰ دستگاه اتوبوس دوکابین که هزینه های آن ۱۰۰ درصد توسط شهرداری تهران پرداخت شده، هم اکنون در حال ترخیص از گمرک هستند که به مرور و تا پایان ماه این اتوبوس ها به سمت تهران حمل و وارد ناوگان خواهند شد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تصریح کرد: با ورود ۳۰۰ دستگاه اتوبوس جدید دوکابین به ناوگان، روزانه بیش از ۴۰۰ هزار نفر به ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی تهران و حومه افزوده می شود و می توانیم خدمات رسانی بهتر و گسترده تری به شهروندان تهرانی داشته باشیم.

وی افزود: اتوبوس های جدید دوکابین مانند اتوبوس های قبلی، از استاندارد های روز دنیا برخوردار بوده و سیستم های ایمنی، سرمایشی، گرمایشی و… مناسبی دارند.

سنندجی با بیان اینکه این اتوبوس ها به محض رسیدن به تهران و انجام سرویس  وارد خطوط BRT می شوند، گفت:خوشبختانه شبکه اتوبوسرانی تندرو تهران عملاً به یکی از مدرن ترین سامانه های اتوبوسرانی دنیا تبدیل شده است.

منبع:دی پرس

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۴
کد خبر : 34240
بازدیدها: 313

پاسخی بگذارید »