پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ورزشگاه انقلاب کرج میزبان تیم سایپا و پرسپولیس

danesheroz1 مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
ورزشگاه انقلاب کرج میزبان تیم سایپا و پرسپولیس

دانش روز: طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ برتر فوتبال کشور، دیدار تیمهای سایپای البرز با پرسپولیس در هفته چهارم این رقابتها در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج برگزار می شود

  به گزارش دانش روز، عملکرد گذشته سازمان لیگ نشان می دهد که این سازمان با برگزاری دیدارهای دو تیم پر طرفدار تهرانی در کرج مشکلی نداشته و نخواهد داشت و در هر دوره که سایپا میزبان یکی از این دو تیم بوده ، ورزشگاه انقلاب کرج را به عنوان محل برگزاری بازی اعلام کرده است ، غافل از اینکه مسوولان استان البرز توانایی برگزاری آن را درخود نمی بینند.

اما این روزها آنطور که از شواهد و قرائن پیدا است قرار شده بعد از سالها ، این سنت ناتوانی شکسته شود و شاهد برگزاری این دیدارها در کرج باشیم ، اما باز هم نمی توان به صورت صد در صد به برگزاری این دیدار در کرج خوشبین باشیم.

باشگاه سایپا در این چند سال اخیر همواره تمام تلاش خود را بصورت عملی برای میزبانی شایسته از دو تیم پرطرفدار پرسپولیس و استقلال انجام داده اما با مخالفت مسوولان استان بویژه شورای تامین روبرو شده است.

با هر یک از مسولان استان البرز که صحبت می کنیم می گویند ما مشکلی با برگزاری این بازی ها در کرج نداریم ، برای مثال در همین بازی سایپا و راه آهن در هفته دوم لیگ ، استاندار البرز در بین دو نیمه از آماده کردن شرایط برای برگزاری این دیدارها در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج خبر داد اما باز هم بعید به نظرمی رسد که مسوولان استان این ریسک را بپذیرند و خود را به خطر بیاندازند.

هیات فوتبال استان البرز نیز که همواره در حرف خود را آماده برگزاری این بازی ها نشان می دهد امیدی به برگزاری قطعی آن ندارد و آنها نیز مانند دیگران چشم به دهان شورای تامین استان دارند.

همجواری با تهران و هجوم طرفداران این دو تیم مطرح پایتخت ، وجود پمپ بنزین در نزدیکی ورزشگاه و نبود سیستم ایمنی در ورزشگاه و …همواره از دلایل عدم انجام این بازی ها در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج بوده ، حال بعد از این همه سال و با وجود دانستن مشکلات موجود چرا آن را حل نمی کنند، سووالی است که باید از مسوولین استان پرسید.

دیدار سایپای البرز و پرسپولیس تهران در هفته چهارم لیگ برتر یکشنبه ۲۰ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

منبع:ایرنا

یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۴
کد خبر : 46486
بازدیدها: 331

پاسخی بگذارید »