چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ورزشگاهی که تبدیل به تالار عروسی شده است!

danesheroz1 شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
ورزشگاهی که تبدیل به تالار عروسی شده است!

دانش روز: سالن بزرگ ورزشگاه شهید دوران تختی تربیت بدنی شهرستان ازنا ، چندی ست مبدل به تالار برگزاری چشن های عروسی شده است

به گزارش دانش روز،  موضوع برپایی جشن های عروسی بیرون از شهر مدتی است که از طرف بعضی از شهروندان که می خواهند به دور از نظارت امنیتی انتظامی به جشن و مهمانی بپردازند کم وبیش به چشم می خورد.

 داستان از آنجایی شروع می شود که برخی سالن های ورزشی و سالن های کارخانجات در حاشیه شهر ازنا به محلی برای جولان افرادی معلوم الحال تبدیل شده که متاسفانه از دید مسئولین ذی ربط به دورمانده است.
یکی از این سالن های ورزشی، ورزشگاه شهید دوران غلامرضا تختی، معرف نام تختی اسوه جوانمردی دوران طاغوت و بخشی از آن مختص جانبازان ایثارگر کماندار می باشد.
این ورزشگاه دولتی اخیرا به آن دسته از کسانی که جلوتر وصفشان آمد برای برگزاری مهمانی های عروسی اجاره داده می شود.
علی رغم اینکه هیچ فعالیت غیر ورزشی در این مجموعه توجیهی نمی تواند داشته باشد بلکه جشن مهمانی خصوصی بدور از شان ورزشی و بدور از ارزشهای انقلابی شهرستان ازنا است.
این که این چنین سالن هایی در اختیار مراسمات دولتی و نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار بگیرد، نمیتواند ایرادی بر آن وارد باشد، در واقع کمکی هم به ترویج این فرهنگ غنی و همکاری در مراسمات مذهبی و یا سالگردهای مراسمات کشور عزیزمان خواهد شد.

یکی از مسئولین تربیت بدنی شهرستان ازنا در توضیح این نابسامانی  به سفیرافلاک ابراز اطلاع کرد و اذعان نمود: مجموعه ورزشی شهید تختی مدتی است به بخش خصوصی واگذار شده و متاسفانه با این شرایط نظارت ما کمتر شده است.

وی با پذیرفتن این اشتباه فاحش خاطر نشان کرد: این یک اشتباه بوده که بخش خصوصی انجام می داده اما از این به بعد نظارت بیشتر ما را به دنبال خواهد داشت.

ظاهرا بر اساس وعده های داده شده، قرار است بساط این نوع برنامه ها، از ورزشگاههای شهرستان برچیده شود.

منبع:دانا

سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۲
کد خبر : 57003
بازدیدها: 381

پاسخی بگذارید »