پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات

وداع آخر با «ضریح عشق» در خاک ایران/ ضریح فردا به عراق منتقل می‌شود

danesheroz آذر ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

وداع آخر با «ضریح عشق» در خاک ایران/ ضریح فردا به عراق منتقل می‌شود خبرگزاری فارس: معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم ایران امروز آخرین وداع را با ضریح جدید امام حسین(ع) در مرز شلمچه انجام خواهند داد و ضریح جدید فردا به عراق منتقل می‌شود. جمشید گودرزی اظهار داشت: ضریح جدید امام [&hellip

وداع آخر با «ضریح عشق» در خاک ایران/ ضریح فردا به عراق منتقل می‌شود

خبرگزاری فارس: معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم ایران امروز آخرین وداع را با ضریح جدید امام حسین(ع) در مرز شلمچه انجام خواهند داد و ضریح جدید فردا به عراق منتقل می‌شود.

خبرگزاری فارس: وداع آخر با «ضریح عشق» در خاک ایران/ ضریح فردا به عراق منتقل می‌شود

جمشید گودرزی اظهار داشت: ضریح جدید امام حسین(ع) صبح امروز از مسجد جامع خرم شهر حرکت کرده و در حال حاضر در منطقه پل نو مرز میان خرم شهر  و شلمچه است.

وی گفت: ضریح جدید سیدالشهدا تا ساعتی دیگر به شلمچه خواهد رسید و در جایگاهی که برای آن در نظر گرفته شده است مستقر خواهد شد.

به گفته گودرزی ضریح جدید امروز به منظور وداع و بدرقه نهایی مردم در خاک ایران در این محل قرار دارد و تا صبح فردا در شلمچه خواهد ماند.

معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه رایزنی‌های مقدماتی برای نحوه انتقال ضریح با طرف عراقی صورت گرفته است گفت: ضریح جدید، فردا از مرز شلمچه به عراق انتقال داده می‌شود.

وی افزود: نحوه انتقال ضریح و برنامه‌های خاص دیگر با طرف عراقی و تولیت حرم سیدالشهدا است.

گودرزی درباره نحوه و زمان جابجایی ضریح جدید با ضریح قدیمی افزود: بعد از مراسم اربعین مقدمات جابجایی ضریح‌ها با یکدیگر انجام آغاز خواهد شد.

منبع :فارس

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۰
کد خبر : 876
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »