پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

واگذاری ۵۰ واحد مسکونی مهر به زوج‌های برتر استان البرز

danesheroz5 خرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
واگذاری ۵۰ واحد مسکونی مهر به زوج‌های برتر استان البرز

دانش روز: مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از واگذاری ۵۰ واحد مسکونی مهر به زوج‌های منتخب جشنواره «پیوند آسمانی» استان البرز خبر داد و گفت: کار ثبت‌نام ۵۰ زوج برتر استان البرز انجام شده است و مسکن مهر این زوج‌های برتر در حال واگذاری است.

به گزارش دانش روز، مسعود امینی ، افزود: در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز که در تیرماه سال گذشته با حضور مسئولین استانداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، مصوب شد تا زوجین برتری که قرار است در هفته ازدواج سال ۹۱ انتخاب شوند جهت دریافت مسکن مهر به اداره راه و شهرسازی استان البرز معرفی گردند.

وی تصریح کرد: در جشنواره پیوند آسمانی که ۳۰ مهرماه سال ۹۱ در استان البرز برگزار شد ۵۰ زوج برتر منتخب شده و با دستور استاندارو رییس ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز جهت دریافت مسکن مهر به اداره راه و شهرسازی استان معرفی شدند.

امینی گفت: کار ثبت‌نام ۵۰ زوج برتر استان البرز انجام شده است و مسکن مهر این ۵۰ زوج در حال واگذاری است.

وی اظهارکرد: واگذاری ۵۰ واحد مسکونی مهر زوج‌های برگزیده در جشنواره پیوند آسمانی در استان البرز در راستای قانون تسهیل ازدواج و اجرای ماده ۴۱ قانون برنامه پنجم توسعه است و با همکاری اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان صورت گرفته است.

انتهای پیام

 

 

 

 

مرجع: ایسنا

چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵
کد خبر : 24035
بازدیدها: 268

پاسخی بگذارید »