پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

واکنش سرلشکر فیروزآبادی به اظهارات نتانیاهو

danesheroz1 مهر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
واکنش سرلشکر فیروزآبادی به اظهارات نتانیاهو

دانش روز: رئیس ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات نتانیاهو گفت: حربه گزینه نظامی، امروز کُند، کهنه و زنگ‌زده است و روی میزی قرار دارد که آن میز شکسته و پایداری چندانی ندارد

به گزارش دانش روز، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پی اظهارات گستاخانه و تهدیدآمیز نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی در سازمان ملل متحد علیه ایران گفت: نتانیاهو نه‌تنها نام خود را به‌عنوان یک جنگ‌طلب در تابلوی سازمان ملل متحد ثبت کرد بلکه با این اظهارات جز افزایش تهدید صهیونیست‌ها چیزی به دست نیاورد.

سرلشکر فیروزآبادی سخنان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را از سر استیصال دانست و اظهار داشت:‌ حربه گزینه نظامی، امروز کُند، کهنه و زنگ‌زده است و روی میزی قرار دارد که آن میز شکسته و پایداری چندانی ندارد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اقتدار، عظمت و صلابت ملت ایران و موضع هوشمندانه نظام در موضوع «نرمش قهرمانانه» گفت: موضع انقلابی ایران اسلامی در نرمش قهرمانانه برنده این صحنه خواهد بود و ملت ایران همچنان با اقتدار بر مواضع انقلابی و پایدار خود ایستاده است.

وی با تبیین پیامدهای مواضع و اظهارات تهدیدآمیز و جنگ‌طلبانه روز گذشته نتانیاهو تأکید کرد: مقاومت که امروز در جریان مبارزات، آب‌دیده و هوشیار شده است در این موضع از سر ترس رژیم صهیونیستی، بر آمادگی خود در سراسر منطقه می‌افزاید.

سرلشکر فیروزآبادی ادامه داد: حامیان سیاسی مرعوب اسرائیل غاصب در منطقه نیز امروز در وضعیت لرزان به‌سر می‌برند.

عضو شورای عالی امنیت ملی در پایان با بیان اینکه «ان الله لایفلح الظالمون» و «ان ‌الله یدافع المؤمنین»، تصریح کرد: صهیونیست‌ها که در سرزمین‌های اشغالی آرامش نداشته‌اند، موضع نتانیاهو بر وحشت آنها افزوده است.

منبع:دانا

چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۶
کد خبر : 64044
بازدیدها: 233

پاسخی بگذارید »