پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حوادث امروز البرز:

واژگونی خودرو در مهرشهر، انفجار کپسول گاز

danesheroz1 شهریور ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
واژگونی خودرو در مهرشهر، انفجار کپسول گاز

دانش روز: معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی البرز گفت: در ساعاتی پیش چند حادثه تصادف رخ داد که خوشبختانه کشته ای بر جای نگذاشت، در لاین جنوبی اتوبان بعد از خروجی هشتگرد یک دستگاه خودرو پراید واژگون شد که ۵ مصدوم بر جای گذاشت و در حادثه ای دیگر به علت انفجار کپسول گاز ۲ نفر مصدوم شدند.

به گزارش دانش روز، آرش رحمتی افزود:  در این حادثه که در ساعات اولیه در لاین جنوبی اتوبان بعد از خروجی هشتگرد اتفاق افتاد یک دستگاه پراید به علت سرعت بالا واژگون شد.

وی در ادامه گفت: در این حادثه ۵ نفر مصدوم شدند، و مصدومین حادثه بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) هشتگرد منتقل شدند و هم اکنون در حالت عمومی خوبی به سر می برند.

رحمتی تاکید کرد: در حادثه انفجاری که ساعت ۲ شب گذشته در خیابان فردوسی منطقه ترک آباد اتفاق افتاد ۲ نفر مصدوم شدند که مصدومین پس از اقدامات اولیه به بیمارستان شهید مدنی منتقل شدند.

وی اظهار داشت: شدت سوختگی مصدومین زیاد نیست و هم اکنون تحت نظر پزشک متخصص هستند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی البرز گفت: در حادثه دیگر که در لاین شمالی اتوبان روبروی پمپ بنزین آفتاب البرز اتفاق افتاد دو دستگاه پراید با هم برخورد کردند که این حادثه ۳ مصدوم داشت، مصدومین بعد از حادثه توسط نیروهای اورژانس به صورت سرپایی مداوا شدند و برای اطمینان بیشتر با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید مدنی منتقل شدند.

رحمتی در پایان گفت: در منطقه مهر شهر – گلستان یکم یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با موتور سیکلت برخورد کردند که طی این حادثه ۳ نفر مصدوم شدند و پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان شریعتی منتقل شدند.

منبع:مهر

جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۵
کد خبر : 57884
بازدیدها: 282

پاسخی بگذارید »