چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

واکنش ها درباره صحبت های “احسان علیخانی ”

danesheroz2 تیر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
واکنش ها درباره صحبت های “احسان علیخانی ”

دانش روز: صحبت های دو روز گذشته “احسان علیخانی” درباره علی کریمی و پرسپولیس با واکنش هایی همراه بود

به گزارش دانش روز، شب گذشته در نهمین روز از ماه مبارک رمضان،طبق روال روزهای قبل برنامه “ماه عسل” با اجرا و تهیه کنندگی  “احسان علیخانی ” در آستانه اذان و لحظات افطار مهمان خانه های روزه داران شد.
“علیخانی”،” ماه عسل “نهم خود را اینگونه آغاز کرد: خوش به حال کسانی که اگر اشتباه می کنند زبان، قلم و بیانشان بیشتر از اینکه به سمت توجیه برود اندیشه و فکرشان به سمت اصلاح اشتباهشان می رود  و حداقل سکوت می کنند تمام تلاش ما هم در این برنامه این است که اگر اشتباهی کردیم روبروی شما بایستیم و به اشتباه خود اعتراف کنیم.
پس از پخش تیتراژ” علیخانی “ادامه داد:به ماه عسل خودتان خوش آمدید فضایی که قراراست با نگاه، قلب ،احساس و عواطف شما رغم بخورد و شکل بگیرد.
بابت دیروز بسیار سپاسگذاریم ما به نظرات شما احترام گذاشتیم چراکه شاید فضای مهمانان دیروزمان  شالکه ی ” ماه عسل ” نبود اما روز خوب و خوشی بود و از والیبالیست های کشورمان و دو مادر شان و همچنین همسر “فرهاد ظریف” و دخترش “ترمه “که پوست از کله ی همه ی ما کند و اینقدر اذیت کرد که بالاخره زمین خورد ،سپاسگذاریم.
در ادامه با اشاره به صحبت های روز گذشته خود اشاره کرد و گفت:صحبت های من درباره پرسپولیس کلی واکنش داشت و طرفداران تراکتور بیچاره مون کردند می دانم تراکتور تیم خوبی است اما “علی کریمی” را همه به پرسپولیس می شناسند، کسی که سالها عمرش را برای این تیم گذاشته و زمین خورده نباید بگذاریم با ناراحتی برود.
“علیخانی” اظهار کرد:امروز موضوع جذابی خواهیم داشت پس لطفا وقتتان را به ما بدهید.
وی بیان کرد:دیروز یک مطلب از” شهاب مرادی” در یک سایت درباره ی حضرت خدیجه می خواندم که یک پیشنهاد جالب داده بود اینکه این روز جمعه با توجه به سالروز وفات حضرت خدیجه هر کسی که دختر دارد او را با نام خدیجه صدا بزند این فرهنگ سازی شود تا برای یک روز هم که شده این کار را انجام بدهند.
انشالله یک روزبا  “شهاب مرادی” برنامه داشته باشیم هر چند همیشه حضور من با وی بر روی آنتن  با حواشی همراه بوده  اما برنامه ما همیشه پر بیننده بوده و به حواشی آن کار ندارم ولی من از ایشان بسیار آموختم.
اگر جایی در برنامه ای که برای خودتان است بغضتون می گیره خدا را شکر کنید آدمی را می شناسم که با مشاهده  عاطفی ترین صحنه ها آخرش تنها چشماش مثل ه دو چشم می شود و میگه که چی؟
مهمانان برنامه شب گذشته در ابتدا خانمی بود که در شرایط خانوادگی بدی بزرگ شده بود و از کودکی شاهد مصرف مواد پدرش و دعواهای مادر با پدرش بود بنابراین در سن ۱۶ سالگی برای فرار از این زندگی با پسر همسایه خود که از نظر پدر و مادرش مورد تایید نبوده ازدواج می کند و پس از ازدواج به پیشنهاد همسرش با هم به مصرف مواد می پردازند در این میان صاحب دو پسر می شود وپس از چندین سال زندگی سخت و طاقت فرسا توسط پدر و مادرش ترک داده می شود و با فرد دیگری ازدواج می کند و فرزندانش پیش همسر سابقش می مانند.
در کنار او دو مهمان به نام “یونس” و “هادی” که آنها هم مدت زیادی مصرف کننده بودند به جمع “ماه عسل “پیوستند و هرکدام داستان زندگی خود را بازگو کردند.

در پایان” علیخانی” متذکر شد: مردانه بپذیریم که مقصر خودمان هستیم اینها پذیرفتند و قهرمان زندگیشون خودشان هستند پس بهشون فرصت زندگی بدهیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۴
کد خبر : 39195
بازدیدها: 497

پاسخی بگذارید »