یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

واکنش رحمتی به کری خوانی خلعتبری!

danesheroz1 شهریور ۸, ۱۳۹۲ ۰
واکنش رحمتی به کری خوانی خلعتبری!

دانش روز: دروازه بان تیم فوتبال استقلال در واکنش به کری خوانی بازیکن جدید پرسپولیس گفت: «محمدرضا یکی از دوستان خوبم است. او شوخی کرده است.»

به گزارش دانش روز، با آنکه استقلال با یک برد قاطع و زدن سه گل به راه‌آهن توانست امتیازات لازم را جمع‌آوری کند اما عملکرد خط دفاع باعث نگرانی بیش از حد سیدمهدی رحمتی شده. دروازه‌بان شماره یک استقلال می‌گوید ۶ هفته زمان برای هماهنگی مدافعین کافی بود اما آنها از فرصت‌ها استفاده نکردند. مصاحبه رحمتی را بخوانید:

* برد شیرینی بود؟
– درست است. ما خیلی خوب بردیم. خدا را شکر توانستیم با کسب هر سه امتیاز شیرین باعث خوشحالی هواداران استقلال شویم اما من از شرایط راضی نیستم.
* چرا؟
– پتانسیل استقلال خیلی بیشتر از این حرف ها است. ناراحتی فقط و فقط به خاطر دریافت گل های بیخودی و زیاد است واقعیت این شرایط ناراحت کننده است و باید هر چه زودتر و با تدبیر یک راه حل خوب نقاط ضعف خط دفاع را از بین ببریم. فقط خواهان این هستم هر چه زودتر مدافعین ما به انسجام لازم برسند.
* چه قدر زمان لازم است؟
– فکر می‌کنم ۶ هفته برای هماهنگی مدافعین استقلال کافی بود. اما متاسفانه تاکنون عملکرد خط دفاع رضایت بخش نبوده. اینکه در ۶ هفته ۷ گل خوردیم اصلا آمار جالبی برای استقلال نیست.
* فکر می‌کنی مقصر این موضوع چه کسی است؟
– اینکه بخواهیم دنبال مقصر بگردیم درست نیست. شاید خیلی‌ها حتی مرا متهم کنند و بگویند من روی گل‌های خورده مقصر بودم. من در طول بازی‌ها بارها منجی دروازه‌ استقلال شدم و البته این هم مهم نیست. بلکه مهم آمار بالای گل های دریافتی استقلال است. اگر در هر ۳، ۴ بازی یک گل بخوریم کفایت می‌کند نه اینکه در هر بازی یک گل بخوریم و بخواهیم این همه نوسان داشته باشیم. واقعا به خاطر این موضوع نگرانم.
* مدافعین هم از این موضوع ناراحتند؟
– طبعا همه ما ناراحتیم. چرا که زمان کافی را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم. با این حال مطمئنم با تلاش کادرفنی این موضوع را حل و فصل می‌کنیم.
* از بازی با راه‌آهن صحبت کن؟
– بازی خوبی را انجام دادیم و توانستیم با اقتدار راه‌آهن را شکست دهیم. هر چند نباید از این نکته غافل شویم که راه‌آهن هم خوب کار کرد و حریف خوبی برای استقلال بود.
* گل دوم استقلال آفساید بود؟
– من ۶۰ متر از صحنه گل فاصله داشتم و نتوانستم گل را ببینم. اما آفساید هم بوده باشد. ما سه امتیاز را گرفتیم و همین برایمان خیلی ارزشمند است.
* به نظرت استقلال امسال هم می‌تواند به مقام قهرمانی برسد؟:
– الان وقت این حرف ها نیست و نمی‌‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم قهرمان می‌شود. تازه لیگ شروع شده در ثانی تمام تلاش مجموعه استقلال تکرار مقام قهرمانی فصل گذشته است.
* خلعتبری گفته ۵ دقیقه هم برای گلزنی من به رحمتی بس است؟
– محمدرضا یکی از دوستان خوبم است. او شوخی کرده (می‌خندد)
* و بازی با استقلال صنعتی؟

– فقط برای پیروزی و کسب هر سه امتیاز وارد میدان می‌شویم. باید ببریم.
منبع: روزنامه نود / تیتر یک

جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۵
کد خبر : 55534
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »