چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

واریز ۲۰۰ هزار تومان به حساب بازنشستگان در دهه فجر

danesheroz1 آذر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
واریز ۲۰۰ هزار تومان به حساب بازنشستگان در دهه فجر

دانش روز: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از پرداخت مرحله هشتم مطالبات ۵۰۰ هزار بازنشسته کشوری در دهه مبارک فجرخبر داد

 به گزارش دانش روز، علی ربیعی درحاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت هواپیمایی آسمان که صبح روز یکشنبه برگزار شد،گفت: در این دوره که هشتمین مرحله مطالبات بازنشستگان پرداخت خواهد شد به حساب هر یک از بازنشستگان کشوری مشمول قانون فوق مبلغ ۲۰۰هزار تومان در ایام مبارک دهه فجر واریز می شود.

به گفته وی با تلاش و پیگیری های صندوق بازنشستگی کشوری تا کنون مطالبات ۳۰۰ هزار نفر بازنشسته به طور کامل تسویه شده و پیش بینی می شود در این مرحله مطالبات حدود ۵۰ هزار نفر تسویه خواهد شد.

ربیعی در ادامه با اشاره به اینکه جهت گیری برنامه ها و فعالیتهای صندوق بازنشستگی کشوری در دور جدید مبتنی بر ارتقا و بهبود معیشت اقتصادی و افزایش خدمات فرهنگی ، رفاهی به بازنشستگان است اظهار داشت: این صندوق علاوه بر تعهدات قانونی در زمینه درمان با اجرای طرح ملی بیمه طلایی و در بخشهای فرهنگی ، اجتماعی نیز با اجرای طرح در خانه نمانیم با محوریت سفرهای زیارتی و سیاحتی و راه اندازی خانه های امید در شهرستانها به بازنشسته های تحت پوشش خدمات متنوع و گوناگونی ارائه میدهد.

گفتی است تا کنون صندوق بازنشستگی کشوری بالغ بر یک میلیون و چهارصد هزار تومان از مطالبات بازنشستگان واجد الشرایط را پرداخت کرده است.

منبع: مهر

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۵
کد خبر : 80452
بازدیدها: 280

پاسخی بگذارید »