شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پس از بی اعتنایی به اخطاریه ها:

واحد آلاینده محیط زیست در کرج پلمپ شد

danesheroz1 مهر ۴, ۱۳۹۲ ۰
واحد آلاینده محیط زیست در کرج پلمپ شد

دانش روز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست کرج گفت: یک واحد تولیدی مستقر در محدوده خدمات شهری، به دلیل عدم رعایت ضوابط و استاندارد های زیست محیطی و ایجاد آلودگی و مزاحمت برای ساکنان آن منطقه، با اخذ دستور از مقام محترم قضایی پلمپ شد.

به گزارش دانش روز، فردین حکیمی با اعلام این خبر افزود: افزود: این واحد تولیدی به رغم دریافت اخطاریه مبنی بر نقل مکان به یکی از شهرکهای صنعتی و اعطای مهلت قانونی در این خصوص، به اخطاریه های صادره مبنی بر ایجاد تمهیدات لازم در جهت رفع آلودگی، توجهی نکرده و با ادامه فعالیت خود مشکلات عدیده ای را برای شهروندان ایجاد کرده بود.

حکیمی تصریح کرد: کلیه واحد های صنعتی قدیمی مستقر در محدوده شهری، ملزم به رعایت ضوابط و استانداردهای زیست محیطی و تجهیز واحد به سیستم های کنترلی (هوا و فاضلاب) از جمله احداث سیستم تصفیه فاضلاب و نصب فیلتراسیون است و در صورت عدم تمکین به قوانین و ضوابط زیست محیطی، ضمن صدور اخطاریه در جهت رفع آلودگی، از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی در پایان تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه آلودگی در سطح شهر ( هوا، پساب، صوت و … ) با شماره تلفن های ۳۲۵۰۴۹۶۲ و ۳۲۵۰۴۹۰۵ تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه با شماره ۳۰۰۰۶۲۲۸۲۸۵۱۵۱ ارسال نمایند.

منبع:مهر

پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۱
کد خبر : 62690
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »