یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سازمان حج و زیارت اعلام کرد:

واجدین شرایط تشرف به حج ۹۳ فردا مشخص می شوند

danesheroz1 دی ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
واجدین شرایط تشرف به حج ۹۳ فردا مشخص می شوند

دانش روز: بنابر اعلام سازمان حج و زیارت، پیش اطلاعیه این سازمان در خصوص اعلام واجدین شرایط تشرف حج تمتع سال ۱۳۹۳ ، روز دوشنبه ۳۰ دی ماه جاری در پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت منتشر می شود

به گزارش دانش روز، پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت علاوه بر سایت این سازمان، روز پنجشنبه هفته جاری از طریق روزنامه ایران نیز منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، واجدین شرایط تشرف حج تمتع ۱۳۹۳ می توانند با توجه به استان محل سکونت خود از ۱۸ بهمن ماه امسال برای نام نویسی در کاروان های حج سال آینده اقدام کنند.

فرآیند ثبت نام زائران در کاروان های حج تمتع سال آینده سه ماه زودتر از سال های گذشته انجام می گیرد و بدین ترتیب زمان بیشتری برای برنامه ریزی سفر حجاج و برگزاری کلاس های آموزشی برای آنان وجود خواهد داشت.

ناصر خدرنژاد معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت درباره میزان سهمیه ایران در حج سال آینده به خبرنگار ایرنا گفت: در دیداری که هفته آینده سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت با وزیر حج عربستان خواهد داشت، عدد دقیق سهمیه ایران در حج سال ۹۳ مشخص می شود.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت اضافه کرد: البته با توجه به ساخت و سازهایی که در بیت الله الحرام در حال انجام است، به احتمال زیاد سهمیه ایران در سال آینده مانند حج امسال خواهد بود.

حدود ۶۴ هزار زائر ایرانی در حج سال ۱۳۹۲ به زیارت خانه خدا مشرف شدند.

منبع: ایرنا

یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۹
کد خبر : 88480
بازدیدها: 385

پاسخی بگذارید »