چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هیچ کدام از ما از جذابیت کار کم نگذاشتیم

danesheroz فروردین ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
هیچ کدام از ما از جذابیت کار کم نگذاشتیم

ریما رامین فر

ریما رامین فر بازیگر نقش “هما” در مجموعه “پایتخت ۲” در خصوص فعالیت خود و تیم پایتختی ها  گفت: دوست دارم همه مردم بدانند که هیچ کس برای زیباتر شدن کار کوتاهی نکرد و تلاش همه ما ارائه یک اثر جذاب و ماندگار است.
وی با اشاره به تماشای این مجموعه اظهار داشت: با همه خستگی در زمانهایی که تصویربرداری کار ادامه داشت به تماشای “پایتخت ۲” می نشستم و از دیدن آن لذت می بردم.
رامین فر در خصوص تعداد لوکیشن ابراز داشت: متن ها به نگارش درآمده بود و با توجه به تعدد لوکیشن و جذابیت قصه، مطمئن بودیم که کار از کیفیت خوبی برخوردار خواهد بود.
ایفاگر نقش هما در خصوص نگرانی خود از استقبال مردم از سریال “پایتخت ۲” گفت: همیشه سری دوم یک ماجرا و داستان با نبود استقبال عموم مواجه می شود و این ترس را من نسبت به “پایتخت ۲” داشتم.
وی ادامه داد: خوشبختانه طبق شنیده ها و سعی تیم سازنده دلم قرص بود که کار مورد پسند قرار می گیرد.
رامین فر با اشاره به استقبال مخاطبان از سری دوم “پایتخت” تصریح کرد: در زمان فیلمبرداری در اطراف تهران و خوجیر و جایی را برای تماشای این سریال نداشتیم ولی با تلاش دوستان تئاتری خود متوجه کیفیت کار می شدم.
وی با اشاره به تیم نویسنده ها و فضای روحانی این مجموعه اظهار داشت: تیم نویسنده ها و به خصوص “محسن تنابنده” تمام تلاش خود را برای جذابیت داستان انجام دادند که همه ما به یک زبان مشترک برسیم.
وی افزود: شاید بعضی ها فضای روحانی کار را نپسندند ولی به اعتقاد من این حال و هوا جذابیت کار را صد چندان کرد.
رامین فر در خصوص تلاش تیم سازنده کار گفت: سیروس مقدم و الهام غفوری نهایت زحمت و تلاش خود را کشیدند و از همه بچه ها و به خصوص این دو نفر بزرگوار سپاسگزارم.
این بازیگر با اشاره به تصادف تیم پشت صحنه گفت: تنها موضوعی که سخت مرا رنجاند و در این کار باعث ناراحتی ما شد، سانحه ای بود که برای دو نفر از اعضای تولید رخ داد و همه ما را شوکه کرد.
رامین فر تصریح کرد: امیدوارم کار مورد توجه مخاطبان و مردم عزیز قرار گیرد و در عین تماشای سریال، نیز برای تیم پشت صحنه هم دعا کنند.

وی خاطر نشان کرد: با وجود این اتفاق همه ما سعی کردیم از شیرینی و جذابیت کار کم نشود ولی خیلی از روحیه خوبی برخوردارنبودیم.

جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۴
کد خبر : 10774
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »