دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران:

هیچ مولفه‌ای در آموزش و پرورش به اندازه معلم تاثیرگذار نیست/ معلمان باید تولید محتوا کنند

danesheroz اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
هیچ مولفه‌ای در آموزش و پرورش به اندازه معلم تاثیرگذار نیست/ معلمان باید تولید محتوا کنند

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی هیچ مولفه‌ای در آموزش و پرورش را به اندازه معلم تاثیرگذار ندانسته و گفت: معلمان به عنوان راهبر آموزشی می توانند فرایند آموزش را تسهیل و به عنوان برنامه ریز آموزشی در سند تحول بنیادین، تولید محتوا کنند

حجت الاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان که به مناسبت بزرگداشت مقام معلم به همراه فرهنگیان ستادی وزارت آموزش و پرورش در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضور یافته بود، یاد امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب را گرامی داشتند.

وی هیچ مولفه‌ای در آموزش و پرورش را به اندازه معلم تاثیرگذار ندانسته و بیان کرد: معلمان به عنوان الگو و نمونه، دانش آموزان را برای آینده تربیت می کنند. همچنین معلمان به عنوان پژوهشگر می توانند فرایند آموزش و یادگیری را با پشتوانه اندیشه، تحقیق و پژوهش تقویت کنند.

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در ادامه تصریح کرد: معلمان به عنوان راهبر آموزشی می توانند فرایند آموزش را تسهیل و به عنوان برنامه ریز آموزشی در سند تحول بنیادین، تولید محتوا کنند.

به گفته رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، هیچ جایگزینی برای معلم نیست و معلمان با الهی تربیت کردن نسل آینده، دانش آموزان را با آرمان ها و نسل آینده آشنا می کنند.

محمدیان در پایان گفت: تحولاتی که در آموزش و پرورش رخ داده، جز با صبر و شکیبایی نبوده است و از مردم می خواهیم صبر داشته باشند تا آموزش و پرورش بهترین ها را ارائه دهند.

سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۹
کد خبر : 13785
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »