چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هیچ مشکل امنیتی برای برگزاری انتخابات نداریم

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: برای برگزاری انتخابات در استان هیچ مشکل انتظامی و امنیتی نداریم

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، احمدعلی گودرزی گفت:نیروی انتظامی و ماموران پلیس نقش حساس و مهمی در تامین امنیت جامعه در عرصه‌های مختلف بر عهده دارند.

انتظامی البرز

وی تصریح کرد: در ستاد انتخابات مرکزی و ستادهای انتخابات استانی نیز نیروی انتظامی به عنوان یکی از ارکان اصلی به شمار می‌آید و وظیفه تامین امنیت تمام مراحل و بخش‌های انتخابات را بر عهده دارد.

این فرمانده ارشد نیروی انتظامی افزود: در بحث برگزاری انتخابات در استان البرز با توجه به تجارب گذشته و توانمندی بالای پلیس در استان و همچنین همکاری و تعامل خوبی که مردم همواره با نیروی انتظامی داشتند، برنامه‌ریزی لازم صورت گرفت.

گودرزی ادامه داد: در حال حاضر تمام اقدامات برای تامین امنیت بخش‌های مختلف انتخابات از جمله امنیت صندوق‌های رای در روز رای‌گیری، ستاد‌های انتخاباتی کاندیداها و بالاخره فضای شهری و تبلیغات انتخاباتی در استان البرز انجام شده است.

وی تاکید کرد: در استان هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات نداریم و امنیت کامل را با استفاده از توانمندی‌های پلیس و تعامل خوبی که با مردم داریم برقرار کرده و همین روند را ادامه خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز با اشاره به توطئه‌های دشمنان خارجی برای مأیوس کردن ملت ایران و عدم برگزاری انتخابات باشکوه، سالم و رقابتی گفت: مردم ما آگاه و با بصیرت هستند و به فرمان رهبری معظم انقلاب اسلامی روز ۲۴ خردادماه به صورت گسترده در پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد.

گودرزی ادامه داد: دشمنانی که هر روز به دنبال ایجاد توطئه جدید علیه ملت ایران هستند، روز جمعه منتظر خلق حماسه بزرگی از سوی ملت باشند.

وی افزود: نیروی انتظامی و ماموران پلیس در استان البرز نیز روز جمعه به همراه خانواده‌های خود به فرمان رهبری معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و با حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب کاندیدای مورد نظر خود اتحاد و همدلی خود را با مردم ایران به نمایش خواهند گذاشت.

 منبع: پانا
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۵
کد خبر : 26359
بازدیدها: 295

پاسخی بگذارید »